Author Topic: siktik mi ?  (Read 2322 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
siktik mi ?
« on: January 02, 2018, 01:08:54 am »
Kratos ?

Offline Beleg

• Game Admin
  • Renown: 300
  • Infamy: 28
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapıkulu
  • Game nicks: Beleg
Re: siktik mi ?
« Reply #1 on: January 02, 2018, 01:31:28 am »
abi siz iki hafta önce aynı ts de muhabbet etmiyomuydunuz ne ara sikiş sokuş mesafesine geldiniz :D
Oh and its Gnjusoğlu Saracoğlu, you illiterate goat-shagging baklava-eater.

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #2 on: January 02, 2018, 01:45:12 am »
herkes siker sevdigini oguzun pesine dusup bize o yanlisi yapmicakti ya sulo anlattik o kadar kac senelik arkadasiz ayip edersin dedik onu dedik bunu dedik inceldigi yerden kopsun muhabettine getirdi ama biz halen acik kapi birakiyoruz bunu fifa da arkadasina 3-0 yenildiginde duydugu nasil siktim seniye cekip uye olarak tormatuna katilabilir her zaman pleblere ihtiyac var klanda

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #3 on: January 02, 2018, 01:46:35 am »
sende artik gec su divanu humayunun basina

Offline Olcayto

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Bugrahan_the_Grey
« Reply #4 on: January 02, 2018, 02:14:18 am »
herkes siker sevdigini oguzun pesine dusup bize o yanlisi yapmicakti ya sulo anlattik o kadar kac senelik arkadasiz ayip edersin dedik onu dedik bunu dedik inceldigi yerden kopsun muhabettine getirdi ama biz halen acik kapi birakiyoruz bunu fifa da arkadasina 3-0 yenildiginde duydugu nasil siktim seniye cekip uye olarak tormatuna katilabilir her zaman pleblere ihtiyac var klanda

Altı çizili yerler?!?!?!?!?

Kro'ya sikim kalkık ne zaman gelir af diler büyüğümsün abi der affederim. Öbür türlü olmaz aslan parçası. Sorarlar adama sonra, "1.2k nerde lan? Noldu lan 1.2k'ya" diye.

abi siz iki hafta önce aynı ts de muhabbet etmiyomuydunuz ne ara sikiş sokuş mesafesine geldiniz :D

Anlatayım hemen güzel kardeşim, oyuna döndüğüm an Azap'lara sikimi kaldırttı. Adamlarla kavga ettirdi DC'den gazlayıp. Tabii sonra biz ibneliği ayıktık. O ara gidip Azap'lara durumu anlattık kardeşim böyle böyle danışıklı dövüşe devam diye. Horoz taşağı kadar aklıyla at siki kadar iş çevirmeye çalıştı. Aklınca bizi asimile edebileceğine tek bırakacağına inandı. Ama Allah var tarafsız olacaktık bir süre ortamı tartmak için. Sonrası da böyle işte, kaç yıldır tanışıyoz sülo Biz, bize gelene gideriz. Adamına göre muamele yani.
« Last Edit: January 02, 2018, 02:20:35 am by Olcayto »

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #5 on: January 02, 2018, 02:33:16 am »
Hayatinda ilk defa mi bayrak indirdin savasta bugra  :D Adamlarla kimse seni kavga ettirmedi, seni millete sovme provoke etme diye muteleyen benim zaten, seni insan yerine koyup anlattigim herseyi de dokmussun orada ne guzel.

Ayrica bu buglu, oyun oluyken trade yapilmis, toprak alinmis strati sikledigimi saniyosaniz cok buyuk bi yanilgidasiniz, ha bi sonrakinde wipe atarsaniz eyvallah tebrik ederim, ama yasutayin azapin arkadan kaktirmasiyla is yapip sonra forumda 2 3 yere konu acmak komik duruyor :D

Aramizda konusulmayacak hicbisey yoktu ama sen Hazar bu bugra ve verengot maymunlariyla bir olup 12 yasinda cocuk gibi bana kufur etmeyi sectin, allah akil fikir versin hepinize.

Offline fetus

• Count
  • Renown: 167
  • Infamy: 21
  • cRPG Player
  • some random turk idk
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
« Reply #6 on: January 02, 2018, 02:42:01 am »
Hayatinda ilk defa mi bayrak indirdin savasta bugra  :D Adamlarla kimse seni kavga ettirmedi, seni millete sovme provoke etme diye muteleyen benim zaten, seni insan yerine koyup anlattigim herseyi de dokmussun orada ne guzel.

Ayrica bu buglu, oyun oluyken trade yapilmis, toprak alinmis strati sikledigimi saniyosaniz cok buyuk bi yanilgidasiniz, ha bi sonrakinde wipe atarsaniz eyvallah tebrik ederim, ama yasutayin azapin arkadan kaktirmasiyla is yapip sonra forumda 2 3 yere konu acmak komik duruyor :D

Aramizda konusulmayacak hicbisey yoktu ama sen Hazar bu bugra ve verengot maymunlariyla bir olup 12 yasinda cocuk gibi bana kufur etmeyi sectin, allah akil fikir versin hepinize.
Kaktırmadan ziyade destek diyelim oyuna yeni katıldıkları için para ve item istediler biz de verdik oyun ölüyken trade yapan insanlar vardı evet ama biz bunları diğer insanlarla paylaşmaktan çekinmedik. Bu desteği senin de verdiğini biliyorum ki zaten istekleri tarafsız bir faction olmaktı kendileri artık yeni strat için taktik mi geliştircekler ya da oyundan böyle mi keyif alıyorlardı onu bilmiyorum. Oğuz'a karşı gelip buna engel olsaydın her iki rostera da destek verecek potansiyelleri vardı ki bana kalırsa senin yanlışın bu, Oğuz'a uymak.
« Last Edit: January 02, 2018, 02:59:41 am by Dodosa »

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #7 on: January 02, 2018, 02:51:15 am »

Ya sen ne konuşuyorsun 30 FPS'le? Bu yazdıklarını desteklemek için FPS sınırını kaldırman gerekli küçüğüm. Sen daha strat nedir bilmezken biz strat oynuyorduk. Jenerasyon farkı anlatabildim mi? Adamına göre muamel demiştim değil mi? Az biraz oku.

Strat sikimde değil demene çok fazla gülüyorum. "Benim bu stratta tek amacım Azap'dan wipe yememek" :) Tanıdık geldi mi?

İçerlemiş gibisin maymun falan 12 yaşında çocuk? Peki. Anladım. Mağdur edebiyatına devam. Mahallede topu kesilmiş çocuk gibi ağlayabilirsin. Tabi ağlayabileceğin bir omuz kaldıysa. ;)

• King
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
« Reply #8 on: January 02, 2018, 09:38:14 am »
Kaktırmadan ziyade destek diyelim oyuna yeni katıldıkları için para ve item istediler biz de verdik oyun ölüyken trade yapan insanlar vardı evet ama biz bunları diğer insanlarla paylaşmaktan çekinmedik. Bu desteği senin de verdiğini biliyorum ki zaten istekleri tarafsız bir faction olmaktı kendileri artık yeni strat için taktik mi geliştircekler ya da oyundan böyle mi keyif alıyorlardı onu bilmiyorum. Oğuz'a karşı gelip buna engel olsaydın her iki rostera da destek verecek potansiyelleri vardı ki bana kalırsa senin yanlışın bu, Oğuz'a uymak.

ne oğuza uyması ne karşı gelmesi? bütün bu yaşananların oğuzla hiçbir alakası yok, apayrı bi konu o.

Ya sen ne konuşuyorsun 30 FPS'le? Bu yazdıklarını desteklemek için FPS sınırını kaldırman gerekli küçüğüm. Sen daha strat nedir bilmezken biz strat oynuyorduk. Jenerasyon farkı anlatabildim mi? Adamına göre muamel demiştim değil mi? Az biraz oku.

Strat sikimde değil demene çok fazla gülüyorum. "Benim bu stratta tek amacım Azap'dan wipe yememek" :) Tanıdık geldi mi?

İçerlemiş gibisin maymun falan 12 yaşında çocuk? Peki. Anladım. Mağdur edebiyatına devam. Mahallede topu kesilmiş çocuk gibi ağlayabilirsin. Tabi ağlayabileceğin bir omuz kaldıysa. ;)

FPSimle dalga geçmen çok komik, ben hemen hemen her savaşta pozitif oynuyorum 30 FPS ile, senin aşırı nadir görmüşümdür pozitif oynadığını ya da hiç görmemişimdir bile.

Amacımın Azaptan wipe yememek olduğunu söylemem çok mu komik? Hani, taşak muhabbeti yapılacak herşey mi bitti? Gayet ciddiydim ben orada, her savaşa 15 kişi eksik çıkıyoduk, oyun bilmeyen çok adamımız vardı. 2 gün geçince anlatmışsın herşeyi 2 gün önce anasına sövdüğün kankitona :D

E yani, içerlememek elde değil. Hadi yasutayı siktir et, onun moron olduğunu biliyodum zaten, ama sende o umut ışığını görmüştüm belki insan olmuştur diye, kusura bakmasın kimse.  Mağdur edebiyatı falan da yok. Komutanımız yok bu tarafta, ben Strat bilmiyorum, mod ilk geri döndüğünde karşılarında güç olsun, insanlar 2 gün oynayıp bırakmasın, Stratta bugları bulalım diye bişey başlattım, siz insanlıktan çıkana kadar da çok tatlı bi rekabet vardı aramızda.

Durumu vaziyeti burada açıkladım http://forum.melee.org/strategus-general-discussion/it-seems-its-over!/msg1265301/#msg1265301

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #9 on: January 02, 2018, 10:10:25 am »
Ya vasıfsız herif crpg gibi bir modda admin oldun diye ışık gördüm şunu gördüm demen kadar saçma birşey yok oyunu ne kadar ciddiye aldığını buradan görüyoruz.

Evet azaptan wipe yememek istemen çok komik biz sürekli gülüyoruz sana :) Bunu anlattığımız diğer insanlar da gülüyor eğleniyoruz sonra.

Şu ışık olayına gelelim şikeli iddaa oranı gibi 1-75 boyun 5 cm kolunla senin görebileceğin tek şey sikim oluyor ışığı uzaklarda arama vadesi dolmuş bir oyunu oynayan insanlarda da ışık aramak cidden komik he :)

Mobil.

• King
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
« Reply #10 on: January 02, 2018, 10:52:28 am »
Ya vasıfsız herif crpg gibi bir modda admin oldun diye ışık gördüm şunu gördüm demen kadar saçma birşey yok oyunu ne kadar ciddiye aldığını buradan görüyoruz.
Ya ne alaka ne alaka ne alaka :D

Evet azaptan wipe yememek istemen çok komik biz sürekli gülüyoruz sana :) Bunu anlattığımız diğer insanlar da gülüyor eğleniyoruz sonra.
Tamam gülün eğlenin o halde, insanlar da Strat forumunda açtığınız başlığa gülüyolar haberiniz ola.

Şu ışık olayına gelelim şikeli iddaa oranı gibi 1-75 boyun 5 cm kolunla senin görebileceğin tek şey sikim oluyor ışığı uzaklarda arama vadesi dolmuş bir oyunu oynayan insanlarda da ışık aramak cidden komik he :)

Mobil.
Ne ışığı lan lafın gelişi öyle dedim ben, niye taktın bu kadar ışığa? Dediğimin çok bariz bi şekilde açık olması lazım.Bi de keşke boyla adam olunsaydı değil mi? İşine gelirdi 1.95 boyunla :D Yazık. Ayrıca oyunun vadesi falan dolu değil. Ben Bannerlord'un bu sene geleceği lafını pek inandırıcı bulmuyorum, multiplayerla ilgili tek bir görsel bile yok.

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #11 on: January 02, 2018, 11:43:08 am »
Allah’ını seven üsttekini siksin

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #12 on: January 02, 2018, 12:43:04 pm »

Offline yasutay

• Knight
  • Renown: 58
  • Infamy: 40
  • cRPG Player
  • No kings,no rules,only men!
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Vercngetorix
  • IRC nick: Vercngetorix
« Reply #13 on: January 02, 2018, 03:14:54 pm »
ah kratos ah aslında herşey senin bize ihanet etmenle yani northern alliancedan cıkarken senin butun herşeyi hetmana gidip söylemenle basladı yani kimsenin durduk yere sana bilendigi yok.Senin için acıyorum cunku kimse tarafından siklenmiyo ve sevilmiyosun(buna gercekten üzülüyorum) kendi factionunda seninle beraber rank 10 olan adamlar bana steamden küçük orospu krotosun amına koyayım bi sike yaradıgı yok bir de bizim işimize laf edip savaslarda herşeyde bizi suclayıp hakaret ediyor diyor (arthur,rest in peace,ikarooz etc) .Neyse onu bunu bosver gel senle meydan savasında siege tower kuralım ustune cıkar asagı işeriz ne dersin bunu konusalım bi ara?
Bunca yıl bu oyunu oynuyosun strat hakkında bi sik bildigin yok biz senle aynı tsde takılıp oyun da oynadık ama senin her zaman kazanan tarafta oynama zaafın yuzunden herşey bitti sonuc olarak factiondaki herşeyi de babana(hetman) yetiştirdin bu yuzden de seni sevmiyorum.Yanındaki adamlar bile seni siklemezken biz neden sikleyip koltuk sevdalısı bir piçi yüceltelim? sen o wipeı her türlü yiyecen
neyse sonuç olarak bu konuya şu yuzden geldim:
siktik mi?
« Last Edit: January 02, 2018, 03:30:02 pm by yasutay »
Steam ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198026718833/
visitors can't see pics , please register or login

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #14 on: January 02, 2018, 03:49:38 pm »
bu arada baskasinin siki muhabetti oldu ama 3 hafta oynadik strati yaptiklariniza bakin polonie ile birlestiniz, dagildiniz, oyunu sikliyordunuz siklemiyora dondunuz(100 buyuk turk yalanindan biri bu arada kaybeden herkes siklemiyorum diyor) brolarla birlestiniz. 3 hafta da bunu yaptik devam ediyor olsaydik ne olucakti acaba merak etmiyor degilim.. yeni stratta basarilar diliyorum tormatun olarak 10 larca hero 10 larca gorev bilinci yuksek adamla geliyoroz sizde sguardla gelmeyin keyif alalim hepimiz eski arkadaslariz size nasil siktik muhabbeti yapmak daha keyifli  :rolleyes:  :rolleyes: