Author Topic: Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?  (Read 8680 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline UberKofte

• Peasant
  • *
  • Renown: 2
  • Infamy: 1
  • biji
    • View Profile
  • Game nicks: KilijBeg_TheKurd
Re: Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?
« Reply #30 on: March 23, 2014, 07:37:48 pm »
(click to show/hide)

yapılması gereken bu aq
:o

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
« Reply #31 on: March 23, 2014, 09:13:12 pm »
biz yaptık birader gelen gelir gelmeyen sg

Offline Olcayto

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Bugrahan_the_Grey
« Reply #32 on: March 24, 2014, 09:33:13 pm »
Sana Conseil Européen pour la Recherche Nucléaire'de yapılan deneyden bahsetsem anlamazsınki .Anca öyle anlıyacağın şekilde muhabbet ediyormuşum demek. Hayır , söyleseydiniz zorluk derecesini biraz daha arttırabilirdim sizin için.
Edit: noktalama koydumki anla.

Amına koyduğumun gayrimeşru evladı öğrenmiş bi ctrl-c&ctrl-v kopyala yapıştır yapıyor sonrada burada bilgili bilgili entel dantel takılıyor sorsak telafuz edemezsin amk sünepe evladı ya bak gene elim ayağım titredi

Senin götünde yeterince delik açamamışlar heralde , hala buralarda dolaştığına göre.

Artık gülmüyoruz amına koyduğumun kürdofili ayrıca virgül annen gibi ortada bırakılmaz. ( Güray'ın annesi, babası ve bacısı ensest severler derneği üyesidir. ) bu şekilde olur.

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
« Reply #33 on: March 24, 2014, 09:48:49 pm »
Amına koyduğumun gayrimeşru evladı öğrenmiş bi ctrl-c&ctrl-v kopyala yapıştır yapıyor sonrada burada bilgili bilgili entel dantel takılıyor sorsak telafuz edemezsin amk sünepe evladı ya bak gene elim ayağım titredi

Artık gülmüyoruz amına koyduğumun kürdofili ayrıca virgül annen gibi ortada bırakılmaz. ( Güray'ın annesi, babası ve bacısı ensest severler derneği üyesidir. ) bu şekilde olur.
Ne yapaydım virgülü götüne mi sokaydım? Hangi deliğine istersin? Gül diye söylediğimi kim dedi sana gayet ciddi bir şekilde götündeki deliklerle para kazanamadığını daha fazla deliğe ihtiyacın olduğunu söyledim.
Virgül hakkında biraz bilgi sahibi olmak istersen :
http://tr.wikipedia.org/wiki/Virg%C3%BCl   
http://www.dilimiz.com/dil/imlakilavuzu/TDK/KUR09_02.HTM     
http://tdk.gov.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=187:Noktalama-Isaretleri-Aciklamalar&catid=50:yazm-kurallar&Itemid=132

Amına koyduğumun gayrimeşru evladı öğrenmiş bi ctrl-c&ctrl-v kopyala yapıştır yapıyor sonrada burada bilgili bilgili entel dantel takılıyor sorsak telafuz edemezsin amk sünepe evladı ya bak gene elim ayağım titredi <-- bu ne lan hahaha  :lol: sen ne kadar da zekiymişsin öyle abisi  :oops:
visitors can't see pics , please register or login

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #34 on: March 24, 2014, 10:12:14 pm »
Ne yapaydım virgülü götüne mi sokaydım? Hangi deliğine istersin? Gül diye söylediğimi kim dedi sana gayet ciddi bir şekilde götündeki deliklerle para kazanamadığını daha fazla deliğe ihtiyacın olduğunu söyledim.
Virgül hakkında biraz bilgi sahibi olmak istersen :
http://tr.wikipedia.org/wiki/Virg%C3%BCl   
http://www.dilimiz.com/dil/imlakilavuzu/TDK/KUR09_02.HTM     
http://tdk.gov.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=187:Noktalama-Isaretleri-Aciklamalar&catid=50:yazm-kurallar&Itemid=132

Amına koyduğumun gayrimeşru evladı öğrenmiş bi ctrl-c&ctrl-v kopyala yapıştır yapıyor sonrada burada bilgili bilgili entel dantel takılıyor sorsak telafuz edemezsin amk sünepe evladı ya bak gene elim ayağım titredi <-- bu ne lan hahaha  :lol: sen ne kadar da zekiymişsin öyle abisi  :oops:

Benim bunlara ihtiyacım yok be şekerim hazır kopyalamışken arama çubuğunu yapıştırda öğren biraz harbi Türkiye'de kürtler'e karşı soykırım yapmaya kalksalar senide kürt diye gösterir katlettiririm amk üretim fazlalığısın sen ciddiyim.

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
« Reply #35 on: March 26, 2014, 06:24:30 pm »
Benim bunlara ihtiyacım yok be şekerim hazır kopyalamışken arama çubuğunu yapıştırda öğren biraz harbi Türkiye'de kürtler'e karşı soykırım yapmaya kalksalar senide kürt diye gösterir katlettiririm amk üretim fazlalığısın sen ciddiyim.
ahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha

« Last Edit: March 26, 2014, 06:31:57 pm by Guray »
visitors can't see pics , please register or login

Offline Olcayto

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #36 on: March 26, 2014, 07:16:59 pm »
ahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahaha

Komik şey seni...

Offline UberKofte

• Peasant
  • *
  • Renown: 2
  • Infamy: 1
  • biji
    • View Profile
  • Game nicks: KilijBeg_TheKurd
« Reply #37 on: March 26, 2014, 07:51:01 pm »
bana yapmazsın dimi lan  :(

Offline Beleg

• Game Admin
  • Renown: 300
  • Infamy: 28
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapıkulu
  • Game nicks: Beleg
« Reply #38 on: June 20, 2017, 02:58:12 am »
biz yaptık birader gelen gelir gelmeyen sg
Geldim wipe attım abi gg
Oh and its Gnjusoğlu Saracoğlu, you illiterate goat-shagging baklava-eater.

Offline Erebosaither

• Knight
  • Renown: 67
  • Infamy: 53
  • cRPG Player
  • Awlpike FTW o/
    • View Profile
  • Game nicks: Erebosaither
  • IRC nick: Schumetzq
« Reply #39 on: June 21, 2017, 03:26:18 pm »
3 sene geçmiş lan hortlatma :D

Offline Beleg

• Game Admin
  • Renown: 300
  • Infamy: 28
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapıkulu
  • Game nicks: Beleg
« Reply #40 on: June 21, 2017, 04:27:39 pm »
nabıyım kimse yok tek başıma eğleniyorum  :lol:
Oh and its Gnjusoğlu Saracoğlu, you illiterate goat-shagging baklava-eater.

Offline Bozdag

• Knight
  • Renown: 32
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
  • i fight for wine
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Bozdag, Merlot(ALT)
  • IRC nick: Bozdag

Offline the real god emperor

• King