Author Topic: Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?  (Read 8679 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ozan

• Baron
  • Renown: 84
  • Infamy: 126
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_Sultan_Ozan
  • IRC nick: Ozan
Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?
« on: March 17, 2014, 09:22:43 am »
Tam 6 AY önce cici ve türk oyuncular için yazdığım mesaj.Ardından cicinin yazdığı anlamlı  :D cevaplar

1-

Quote from: Cicero on October 14, 2013, 11:18:49 pm

Tüm türkler toplanırsa sultanları olurum yoksa gelmem.

Bir türk klanı kuralım.İçinde bütün  türkler kendi klanlarıyla var olsun Grey ve coalition gibi.Kırgınlıklar bir kenara atılsın,unutulsun.Konsey kuralım her klanın lideri konseyde olsun.Konsey başkanı da seçelim.Başka yolu yok bu işin.oyundaki bütün türklerin aynı klanda görmek için ben yaşanan herşeyi unutmaya hazırım.Ne kadar küfür etsek de küfür yesek de bu nun bir oyun olduğunu unutmadık biz. Erhan gerçekten bu işe zaman ayırcaksan ve samimiysen bu dediklerim olmıcak iş değil.

2-

Quote from: Turk_Ozan on October 19, 2013, 12:40:50 pm

Bir türk klanı kuralım.İçinde bütün  türkler kendi klanlarıyla var olsun Grey ve coalition gibi.Kırgınlıklar bir kenara atılsın,unutulsun.Konsey kuralım her klanın lideri konseyde olsun.Konsey başkanı da seçelim.Başka yolu yok bu işin.oyundaki bütün türklerin aynı klanda görmek için ben yaşanan herşeyi unutmaya hazırım.Ne kadar küfür etsek de küfür yesek de bu nun bir oyun olduğunu unutmadık biz. Erhan gerçekten bu işe zaman ayırcaksan ve samimiysen bu dediklerim olmıcak iş değil.

Benim herhangi bir ekibim bulunmuyor. Herhangi bir konuda en ufak umrumda değil internette sulaleme sövseler güler geçerim bana küfür ettiler diye odanın köşesine geçip zırlayacak halim yok. Internette kufur etmek terbiyesizlik değil küfür yiyip gülmekte godoşluk değil. 5 yaşında çocuğun bile çözebileceği mantığı anlatıyorum normal hayatınızdada kullanın "senin ananı sikerim" yazısını gordugunuz otomatık olarak annenızın tepesıne cıkmıyor yazıyı yazan bundan dolayı "AGZINI TOPLA SIKERIM" demeye de gerek yok.Tam tersi eğer samimiyetim olan biri küfür ederse o zaman sinirlenirim.

Konsey mi kurarsınız naparsınız bilemem ben en tepede olurum yönetirim.

3- Benim son msjım:

Quote from: Cicero on October 21, 2013, 04:08:17 pm

Benim herhangi bir ekibim bulunmuyor. Herhangi bir konuda en ufak umrumda değil internette sulaleme sövseler güler geçerim bana küfür ettiler diye odanın köşesine geçip zırlayacak halim yok. Internette kufur etmek terbiyesizlik değil küfür yiyip gülmekte godoşluk değil. 5 yaşında çocuğun bile çözebileceği mantığı anlatıyorum normal hayatınızdada kullanın "senin ananı sikerim" yazısını gordugunuz otomatık olarak annenızın tepesıne cıkmıyor yazıyı yazan bundan dolayı "AGZINI TOPLA SIKERIM" demeye de gerek yok.Tam tersi eğer samimiyetim olan biri küfür ederse o zaman sinirlenirim.

Konsey mi kurarsınız naparsınız bilemem ben en tepede olurum yönetirim.

Beni şaşırtmadın!!! Senden böyle bir cevap geliceğini biliyordum aslında.Bir ihtimal demiştim.  Anlaşılan  o ki : sen biz değil ben diyorsun !!!  Kızma ama tam bir ümitsiz vakasın.Seni takipedenlerinde aklına şaşarım.Kal sağlıcakla !!!

Ve Ciceronun son msj:

(No subject)
« Sent to: Ozan on: March 15, 2014, 05:19:38 pm »

Ozan oyunun son 5-6 ayı zaten kimsenin pek umrunda değil , milletle müttefik olucağına tek başına bir güç olmak daha mantıklı geliyor bana.Casanowa teklif etti bende uyar dedim bir ara teamspeakte konuşalım he dersen zerre umrumda değil banada farketmez ben yaşıyacağımı yaşadım bu oyunda

NOT: Görüldüğü gibi bu cici kardeşimizin aslında tek amacı liderlik egosunu tatmin etmektir.Karşısındaki nin ne düşündüğü hiç önemli değildir.Herşeyi o bilir,onun dediği olur.Benim böyle megalomanyaklarla  işim olmaz.Biz Kapikulunda  yapabileceklerimizin en iyisini yaptık türkler olarak.Artık hiç birşey ispatlamaya ihtiyacımız  olmadığı gibi çok fazla da eskisi gibi takmıyoruz bizim klanımız dışındaki kişileri.
« Last Edit: March 17, 2014, 09:37:36 am by Ozan »
visitors can't see pics , please register or login

Offline Cicero

• Duke
  • Renown: 515
  • Infamy: 418
  • cRPG Player Sir Black Pawn
  • scourge of god
    • View Profile
  • Faction: BashiBazouks
  • Game nicks: BashiBazouks_Cicero
  • IRC nick: Cicero
Re: Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz?
« Reply #1 on: March 17, 2014, 11:11:21 am »
NOT: Görüldüğü gibi bu cici kardeşimizin aslında tek amacı liderlik egosunu tatmin etmektir.Karşısındaki nin ne düşündüğü hiç önemli değildir.Herşeyi o bilir,onun dediği olur.Benim böyle megalomanyaklarla  işim olmaz.Biz Kapikulunda  yapabileceklerimizin en iyisini yaptık türkler olarak.Artık hiç birşey ispatlamaya ihtiyacımız  olmadığı gibi çok fazla da eskisi gibi takmıyoruz bizim klanımız dışındaki kişileri.

Bence sende biraz ego tavan yapmış , benim zerre umrumda değil bu söylediklerin :) Ben bir şeyi bilirim yaparım demiyorum sana ; he bu oyunda yapılabileceklerin en iyisi çoktan yapıldı en fazla toprak bizde dediğin toprakların 2 katını almış biriyim :)

Ama sen pek çözememişsin ben toprak o bu şu olarak konuşmuyorum ego meselesi değil yemin ediyorum AKP dezenformasyonu gibisin. Basit bir şey anlatıyorum bu oyun bitmiş artık 5 bilemedin 6 hadi bokunu çıkar 1 yılı var.Sonrasında yeni oyun gelecek onuda herkes oynar mı muamma şimdiden bir birlik kurulur yeni oyunda devam eder.UIF'de olmak çok zor birşey değil senelerce oynadım UIF ile beraber he biz zamanında birşeyleri başardığımızda ciceronun yaptığı hiç bir şey yok UIF olmasa o bir hiç diyordunuz :)

Bak ben çok açık konuşurum her zaman kimseninde arkasından yalan söylemem söylücek olsam en azından suratına yalan söylerim :)  Hetman'ı iyi tanırım ve sizin hakkınızda ne düşündüğünüde adım gibi biliyorum.Zamanında ne söylediklerinide biliyorum he bu değil ki hetman kötü biri ; ben çok severim taşşak adamdır.

6 ay önce yazdığın mesaja gelince , benim zerre amacım yoktu sadece ZangaZangayla oynuyorum günde 1-2 saat onun dışında ne clan ne başka bişi istemiyordum hatta armourysinde baya bi at ve zangazanga için hafif zırh olduğu için merc bile oldum biraz goslingle oynamak için girdim.

Kimsenin birşeyi taktığı yok dediğim gibi ki ben herkes birbirinden özür dilesin kardeş kardeş oynayalım da demiyorum.Bu gelecek için bir hazırlık.

Strategus savaşında 51 kişinin 51'ininde türk olmasını istemiyor musunuz ? O kadar uğraşıyorsunuz troop goods trade ekran başında takılıyorsunuz ama hayatınızda savaş yöneten kaç kişi var ? Neden yönetmeyesiniz ? Zaten strategusta yapabileceğiniz pek birşey yok karşınızda güç yok o kadar anlamsız ki oynamak ne coalition var ne merc var kimse yok savaşı kime açıcaksınız orduları kalelere koyup beklicek misiniz ? Tüm bunlar yerine atara atar gidere gider yaparsın çünkü elinde 150 kişilik bir birlik olucak ve bu kişilerin çoğu artık oynamayı biliyor ve strategus bilgiside var.

Sadece aklınızda 51 kişinin türkçe konuştuğu bir roster düşünün.

Ozan , inan ki şuan yaşadığın şeyleri 1-2 yıl önce yaşadım ama şunu hiç bir zaman çözemediniz , kapıkulu - bashibazouk birleşmesi benle alakalı olan birşey değil , bashibazouk kurucu üyelerinin hepsinin karar yetkisi bulunmaktaydı ve bunlardan 1 kişi bile istemesse bu olamayacak birşey di ki olmadı.

Maksat son süreçte birşey yapabilmek yoksa banane der takılırım.

Offline HarunYahya

• Marshall
  • Renown: 965
  • Infamy: 309
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
  • Game nicks: HarunYahya,HarunShootya,Inan
  • IRC nick: HarunYahya
« Reply #2 on: March 17, 2014, 12:25:18 pm »
İstemeyenlerden biri de bendim. Biz BashiBazouks'u kurmadan once Abay'a efendi gibi teklif sunmuştuk. Biz kapikulundan ayrılmayıp,stratta vb sana bağlı bir alt klan olalım ama bize katılacakları duelde sınadıktan sonra seçelim. Kapikuluna giren üyeler,3-5 oyunu çözdükten sonra bize katılabilsin diye...
Ne farklı TS , ne kavga,ne gürültü...TEK MİLLET 2 BAYRAK olucaktık , elite squad tarzı. (Bkz:Bordobereliler)
Abay kiloyla üye alıyordu ve ben nasıl bu ülkede AKP'ye oy veren kültürsüz , cahillerle oyumun bir sayılmasını garipsiyorsam ; blok almayı bilmeyen,kill için hitini bloklayan,tk yapan yeni başlamiş oyuncularla da aynı Tag'i taşimak istemiyordum.

Abay efendi egosundan dolayı kabul etmedi bu oneriyi, her şey öyle başladı . 2 klan arasındaki nefret ve trololol. Bize PKK muamelesi yapildi amk klanı bolduk diye :D biji serok megri megri daye megri

Pişman mıyım ? Asla ! Çok da eğlendim,tahmin ediyorum siz de eğlenmişsinizdir.
Hani hiç bir şey olmadıysa en azından o kadar savaştık exp kazandık , didiştik eğlendik .

Yıl oldu 2014 , aktif adam gibi oturaklı bir Türk klanı kalmadı.
Çoğunluk oyunu bıraktı,bir kısmı geri döndü (biz :D),kalanlar da başka klanlara dağılmış...
Biz stratta rosteri çoğunlukla Türkten oluşturmayı başarabildik Ravenlarla keza bir dönem de Barlaslarla. Açıkçası çok da eğlendik.
Eğlenmemizin sebebi de "Oh bak Türk kardeşlerim ne desem anliyorlar" değildi,allaha şükür yabancı dilimiz var zaten anlaşıyorduk .(Garibim erhan rusça savaş terimlerini bile öğrenmişti  :() Eğlenmemizim sebebi yapılan hatalara türkçe reaksiyon gösterebilme özgürlüğüydü.

Velhasıl kelam, çok kişilik türk klanı şu an için mantıklı. Elde hiç yok çünkü. Eskiden saçmaydı,bu önerge 6 ay önce bana gelse yine kabul etmezdim. Bu bir oyun,biz stratta Shariz'i alınca , Yunanistan 12 ada'yı vermeyecek Türkiye'ye o yüzden, "tüm Türk klanları birleşelim 200 kişi olalım,gavurun kafasını keselim"tarzı bana göre 50şerden 4 klan olup birbirimizle savaşmaktan çok daha sıkıcı ve mantıksız.

Lakin devir değişti,oyuncu sayısı çok az artık , toplansak bi 50-60 kişi zor buluruz.
Tarih tekerrürden ibaret.Götümüzü yaya yaya rahat rahat oynarken , beyliklere ayrılıp rahat rahat rekabet ediyorduk, ne zaman ki baktık beylikler zayıfladı,gavurlar güçlendi Osman aga'ya sığındık. Vakit imparatorluk vakti mallık etmenin anlamı yok.
500 yıl oncesinden butthurtlarınızı taşıyacaksanız,oluşuma gelmeyin ama ,karı gibi trip atmayalım sonra birbirimize eşşek kadar adamlar olarak.

Offline Kalp

• Marshall
  • Renown: 750
  • Infamy: 253
  • cRPG Player Sir Black Bishop A Gentleman and a Scholar
  • Form ranks, you maggots!
    • View Profile
    • Kahhhaaargaar!!! Uuurrr!!!
  • Faction: Grey Order
  • Game nicks: Kalp_the_Grey
  • IRC nick: Kalp
« Reply #3 on: March 17, 2014, 12:32:31 pm »
Damn google translator doesn't translate everything  :(
The goal of Strategus battles shouldnt be to deprive your enemies of players, but to have full roster both sides and have the gear/tactics/strategy win the day rather than lack of merc support.

Offline HarunYahya

• Marshall
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
« Reply #4 on: March 17, 2014, 03:45:57 pm »
Damn google translator doesn't translate everything  :(
Still haven't had enough Turkish drama in this mod ? Truly seeking more ? :D

Offline Bozdag

• Knight
  • Renown: 32
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
  • i fight for wine
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Bozdag, Merlot(ALT)
  • IRC nick: Bozdag
« Reply #5 on: March 17, 2014, 04:00:06 pm »
Tam da seçim zamanı ne iyi geliyor he bunları okumak. :D

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #6 on: March 17, 2014, 04:29:45 pm »
Bence fikir gayet mantıklı ve hoş , Bizans'ta içte yaşadığımız bir iki sikimsonik olay yüzünden soğudum kendilerinden, internetimi düzelttikten sonra eğer beni istemeyen yoksa başvurucam bende.Bashi diyemiyorum kendime, zira son 1-2 ayında bulundum sadece, ama 3 yıldır oynuyorum şu oyunu, en çok o 1-2 ayda eğlendim.Eğer öyle olacaksak yine alın beni :(

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
« Reply #7 on: March 17, 2014, 04:39:51 pm »
Bence fikir gayet mantıklı ve hoş , Bizans'ta içte yaşadığımız bir iki sikimsonik olay yüzünden soğudum kendilerinden, internetimi düzelttikten sonra eğer beni istemeyen yoksa başvurucam bende.Bashi diyemiyorum kendime, zira son 1-2 ayında bulundum sadece, ama 3 yıldır oynuyorum şu oyunu, en çok o 1-2 ayda eğlendim.Eğer öyle olacaksak yine alın beni :(
Amaç eğlenmek zaten , en fazla egosu olan adam ben olarak biliniyorum ama nedense teklifi yapan benim :)

Ozan , ciceronun devri bitti falan diye düşünme olay devir açmak kapatmak değil zaten bak çok basit bir şekilde anlatıyorum mal gibi oturup olmayan düşmana karşı savaşmak boku bokuna zamanınızı harcamak yerine eğlenerek ve sonra ki oyuna alt yapı oluşturmak çok daha mantıklı geliyor. Hadi hepsini geçtim senle pek problemim yoktu da abayla bile aynı factionda kalmayı kabul ettiysek farklı bir durum var demektir.

Offline Ottomans_Guard

• Knight
  • Renown: 33
  • Infamy: 10
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: The_Turks
  • Game nicks: agzini yüzünü sevdimin ..ötlemeleri......oglum nekadar gerzeksin sen ya üfff
« Reply #8 on: March 18, 2014, 12:57:20 am »
amk bir oyun icin yazilan tantanaya bak oyun la bu oyun :).birlik kuralim falan edelim bilmem ne.
türk birligi kurmak isteyen gitsin mhpye üye olsun kursun turani.
ama eger oyun oynamak isteyen varsa gelin klana oynayin kurun ne kurarsaniz,yani bu oyun pek te iyi bir oyun degil, ben arkadaslarim var diye oynuyorum yada dogrusu ts de bulunuyorum.benim icin önemli olan strat mtrat cart curt degil arkadaslik önemli benim icin ve klanimda cok iyi arkadaslarim var hepsi güzel insan efendi dürüst saygin kisiler benim icin degerleri insanlar.

aslinda demek istedigim önemli olan oyun degil bizim icin,önemli olan kurulan dostlugumuzun arkadasligimizin kalici olmasi,bunu kabul eden gelsin ts belli klan belli huzurumuzun bozulmasini istemiyoruz yasli basli adamiz cocuk boku ayiklicak degilim yani :)

Offline Abay

• Count
  • Renown: 267
  • Infamy: 183
  • cRPG Player
  • Steam: badbreaking
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: Kapikulu_Abay
« Reply #9 on: March 18, 2014, 12:59:56 am »
İstemeyenlerden biri de bendim. Biz BashiBazouks'u kurmadan once Abay'a efendi gibi teklif sunmuştuk. Biz kapikulundan ayrılmayıp,stratta vb sana bağlı bir alt klan olalım ama bize katılacakları duelde sınadıktan sonra seçelim. Kapikuluna giren üyeler,3-5 oyunu çözdükten sonra bize katılabilsin diye...
Ne farklı TS , ne kavga,ne gürültü...TEK MİLLET 2 BAYRAK olucaktık , elite squad tarzı. (Bkz:Bordobereliler)
Abay kiloyla üye alıyordu ve ben nasıl bu ülkede AKP'ye oy veren kültürsüz , cahillerle oyumun bir sayılmasını garipsiyorsam ; blok almayı bilmeyen,kill için hitini bloklayan,tk yapan yeni başlamiş oyuncularla da aynı Tag'i taşimak istemiyordum.

Abay efendi egosundan dolayı kabul etmedi bu oneriyi, her şey öyle başladı . 2 klan arasındaki nefret ve trololol. Bize PKK muamelesi yapildi amk klanı bolduk diye :D biji serok megri megri daye megri
Bak gülüm, olayı çarptırma. Siz ts'de ayrı oda açmış ve yaşı henüz küçük olan oyuncuları dışlamıştınız. Bu çocuklar geldi bana dertlerini söylediler. Benim cevabım siz bana bir teklifle gelmeden önce belliydi zaten. O zaman Buğra ve o yaşıttaki bir iki kişiyi klanda dışlamış olduğunuz için size yol verdim. Bunun herhangi bir ego vs işleriyle alakası yoktur(Egom yok demiyorum götünden anlama gene). Ha, o gün koruduğumuz adamlar da zamanla kendilerini dışlayanların yanına gittiler o ayrı konu.
Önüne geleni alma olayına gelirsek. Evet, Kapıkulu klanı başvuran herkese kapısını hep açmıştır. Çünkü biz adamın tk yapmasına oyun stiline vs bakmayız. Bu kısım işin karakterimiz ve rp ile ilgili kısmı. Bi de bunun strat boyutu var. Bir oyuncu ne kadar kötü oynarsa oynasın stratta attığı adımlarla çok şey yapmış olur. 4 yıl oldu hala bunu çözemediniz.
PKK muamelesi kısmına gelirsek. Biliyorsun o zamanlar klanda küfür yoktu. 16-17 yaşındaki İsmail gibi alıngan arkadaşlar bunu problem yapıyorlardı. Bu da size tepki getirdi doğal olarak. Ama bunu siz de biliyorsunuz. Aptal numarası yapmana gerek yok genç!

Not: Bu cevap bilgilendirme ve düzeltme amaçlıdır.
[17:48] <Vovka> thx chadz

Offline Guray

• Duke
  • Renown: 574
  • Infamy: 103
  • cRPG Player
  • Geceniz esen, göğünüz bol yıldızlı olsun.
    • View Profile
  • Game nicks: Kapikulu_Guray
« Reply #10 on: March 18, 2014, 01:27:04 am »

Vay amınakoyayım bordo bereli olacakmış

Offline HarunYahya

• Marshall
  • cRPG Player
  • Proud Abdulla wielder
    • View Profile
« Reply #11 on: March 18, 2014, 03:13:56 am »
Bak gülüm, olayı çarptırma. Siz ts'de ayrı oda açmış ve yaşı henüz küçük olan oyuncuları dışlamıştınız. Bu çocuklar geldi bana dertlerini söylediler. Benim cevabım siz bana bir teklifle gelmeden önce belliydi zaten. O zaman Buğra ve o yaşıttaki bir iki kişiyi klanda dışlamış olduğunuz için size yol verdim. Bunun herhangi bir ego vs işleriyle alakası yoktur(Egom yok demiyorum götünden anlama gene). Ha, o gün koruduğumuz adamlar da zamanla kendilerini dışlayanların yanına gittiler o ayrı konu.
Önüne geleni alma olayına gelirsek. Evet, Kapıkulu klanı başvuran herkese kapısını hep açmıştır. Çünkü biz adamın tk yapmasına oyun stiline vs bakmayız. Bu kısım işin karakterimiz ve rp ile ilgili kısmı. Bi de bunun strat boyutu var. Bir oyuncu ne kadar kötü oynarsa oynasın stratta attığı adımlarla çok şey yapmış olur. 4 yıl oldu hala bunu çözemediniz.
PKK muamelesi kısmına gelirsek. Biliyorsun o zamanlar klanda küfür yoktu. 16-17 yaşındaki İsmail gibi alıngan arkadaşlar bunu problem yapıyorlardı. Bu da size tepki getirdi doğal olarak. Ama bunu siz de biliyorsunuz. Aptal numarası yapmana gerek yok genç!

Not: Bu cevap bilgilendirme ve düzeltme amaçlıdır.
Oh adamım geldi,forum şenlenir şimdi :D

Konuyu çarpıtma niyetinde değilim birader 2 yıl geçti her detayını hatırlamıyorum. Sen yazınca hatırladım Güray ve Buğra ağırlıklı olarak bazı kişilerin muhabbeti gereksiz ergence geliyordu bu da ayrılık sebeplerimizden biriydi doğrudur ancak ona rağmen,kabul etseydin biz beraber iş yapıcaktık.Şahsen ben, oyuna başlamamla Kapıkulu oldum senin kiloyla üye alımın sayesinde,oynaya oynaya çözdüm oyunu 3 aşağı 5 yukarı o yüzden istiyordum yine beraber ilerlemeyi.

Egomla alakası yok diyosun da 5 kişiyi korumak için 10-15 tane içinde vezirlerini de barındıran ana kadronu kaybettin o gün.  Pek mantıklı gelmiyor yazdığın sebepten ötürü bize "yol verdiğin" .

Strat falan deme bana abay :D. Birinde wipe yediniz diğerinde amerikaya kaçtiniz öyle troop kasmak SD hesaplamakla bitmiyor o iş. Fallen yardım edicek dediğin günün ertesinde Fallenın vassalı GK'nın gelip seni wipeladığını da hatırlıyorum :D

PKK muamelesini de küfürle nasıl bağdaştırdın çözemedim. Ayrıldığımız için , bölücü gözüyle bakmanızdan bahsediyordum...

O "gülüm" , "genç" diyen ağzını da... sevgiler ve saygılar.

edit:Noktalama işareti falan.Keşke siz de arada kullansanız amk.
edit2:Küfür silmece
« Last Edit: March 18, 2014, 03:41:04 am by koyama »

Offline Ottomans_Guard

• Knight
  • Renown: 33
  • Infamy: 10
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: The_Turks
  • Game nicks: agzini yüzünü sevdimin ..ötlemeleri......oglum nekadar gerzeksin sen ya üfff
« Reply #12 on: March 18, 2014, 05:25:58 am »

bAsaRilar diliyor..G....S......!
« Last Edit: March 18, 2014, 05:45:41 am by Ottomans_Guard »

Offline Kirman

• Duke
  • Renown: 609
  • Infamy: 69
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Tormatun
  • Game nicks: Kirman/Namrik/Anmirk/Riknam
« Reply #13 on: March 18, 2014, 08:03:35 am »
Kısa kısa yazın. Yoruyor...

Offline Cicero

• Duke
  • scourge of god
    • View Profile
« Reply #14 on: March 18, 2014, 08:46:15 am »
amk bir oyun icin yazilan tantanaya bak oyun la bu oyun :).birlik kuralim falan edelim bilmem ne.
türk birligi kurmak isteyen gitsin mhpye üye olsun kursun turani.
ama eger oyun oynamak isteyen varsa gelin klana oynayin kurun ne kurarsaniz,yani bu oyun pek te iyi bir oyun degil, ben arkadaslarim var diye oynuyorum yada dogrusu ts de bulunuyorum.benim icin önemli olan strat mtrat cart curt degil arkadaslik önemli benim icin ve klanimda cok iyi arkadaslarim var hepsi güzel insan efendi dürüst saygin kisiler benim icin degerleri insanlar.

aslinda demek istedigim önemli olan oyun degil bizim icin,önemli olan kurulan dostlugumuzun arkadasligimizin kalici olmasi,bunu kabul eden gelsin ts belli klan belli huzurumuzun bozulmasini istemiyoruz yasli basli adamiz cocuk boku ayiklicak degilim yani :)
Yahu vallaha senin accountu 1 yıldır başkası kullanıyor mhpye üye olmaktan taşşak geçerek bahsediyorsun vallaha yediririm o taşağı diyesim geldi bayada güldüm :) Sen püskevit dediğimizde demeyin öyle diye laf ediyordun bize ne ara değiştin bu kadar anlamadım ki ben.

Ama güzel söylemişsin bende senin bahsettiğini anlatıyorum işte toplu bir klan ,  toplu bir teamspeak olur isteyen istediğiyle muhabbet eder veya etmez gerekirse kanala girmemesi gerekenleri yazarsın kanala takılırsın.

Yahu oyunu oynayan yok oynayan niye bu kadar hala uzatıyorsunuz çözemedim şu strategus haritasına bakıyorum DRZ-GREY-Kapıkulu karşısında kim var biri söylesin ben mi körüm görmüyorum ? Fallen yok , merc yok ,nord yok , hre desen sik kadar yerde  , toplu bir ittifaki geç 2 clan bile ally değil karşınızda cidden bunu göremiyor musunuz ? Boku bokuna trade boku bokuna ordu kurucaksınız.He olay ordu kurmak strategus oynamak değil.

4 yıldır oynuyoruz şu modu , ben hala gülüyorum olaylar aklıma geldikçe ; artık totalda oynayan kişi 50 bilemedin 60 kişi en fazla 6 ay bokunu çıkarsan 1 yıl daha oynanacak oyun sonrası gg
« Last Edit: March 18, 2014, 09:05:27 am by Cicero »