Author Topic: [EU]Tormatun (Alımlar açık)  (Read 3186 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline fetus

• Count
  • Renown: 167
  • Infamy: 21
  • cRPG Player
  • some random turk idk
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
[EU]Tormatun (Alımlar açık)
« on: March 09, 2018, 02:38:08 pm »
visitors can't see pics , please register or login

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz bir çok serüven sonrası gerek Strat da gerek ise oyunda Türk topluluğu olarak bir çok
klan gelmiş ve geçmiş durumda biz Tormatun olarak bu kör döngüye son vermek için burdayız. Hedefimiz tabi ki
Türklere ama aynı zamanda diğer milletlere da hitap etmek. Bunu yaparken de saygı huzur ve benzeri şeylerden
ödün vermeyerek ve en önemlisi bir topluluk olarak bu oyundan keyif almayı amaçlamaktayız. Katılmak isteyen
arkadaşlar Ravenar iletişime geçebilirler

Kural koymak gibi bir niyetimiz olmadığı gibi belli başlı önceliklerimiz de bulunmakta bunlar:
1-Teamspeak'de bulunmak
2-Diğer klan üyelerini rahatsız edicek davranışlardan uzak durmak
3-Diğer cRPG oyuncularıyla iyi geçinebilmek. (Haklı olduğunuz konularda istisna mevcut)
Yani özet olarak olgunluk gösterebilmek en önemli öncelliğimizdir.

Klanın kurulma sebebi elbet her ne kadar Türk klanı olmak olduysa da en önemli husus eğlenmek ve iyi vakit
geçirebilmektir. Sadece cRPG değil aynı zamanda diğer oyunlarda da beraber oynamayı ve en önemlisi Bannerlord
da aktif olmayı arzuluyoruz.

(click to show/hide)
(click to show/hide)
« Last Edit: March 09, 2018, 02:42:11 pm by Dodosa »

Offline Gnjus

• King
  • Renown: 1831
  • Infamy: 397
  • cRPG Player Sir White Rook A Gentleman and a Scholar
  • Siktir git, pislik okçu.
    • View Profile
  • Faction: Turklings
Re: [EU]Tormatun (Alımlar açık)
« Reply #1 on: March 09, 2018, 02:46:11 pm »
Čok đuzel.
Do you honestly think you have any sort of moral authority, Reyiz? Go genocide some more armenians and deny it ever happened, please, and stay in the middle east.
visitors can't see pics , please register or login

Offline fetus

• Count
  • cRPG Player
  • some random turk idk
    • View Profile
« Reply #2 on: March 09, 2018, 02:46:36 pm »

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #3 on: March 09, 2018, 02:51:20 pm »
Join tormatun ez win ez x5

Offline the real god emperor

• King
  • Renown: 1630
  • Infamy: 348
  • cRPG Player Sir Black Knight
  • Et tu, Brute?
    • View Profile
    • Click for gifts
  • Faction: Rome
  • Game nicks: Captain_Sweden
« Reply #4 on: March 14, 2018, 01:10:10 pm »
bak kardeşim,

ben şu anda andromeda galaksisi quasaris sistemi nebula-xc gezegeninde yaşama tutunmaya çalışan son terran kolonisine bağlı, üzerine zimmetli fusion entegre yıldız gemisi eternalrevenge'i kullanmakta olan gariban bir warp operatörüyüm. yıllardır terran birliği olarak birleşen insan uygarlığının sonunu getiren felaketlerin kökeni olan vakayı bulmaya çalışan fizikçilerimiz ve kuantum bilgisayarlarımızın hesaplamalarının sonucu yüzyıllar önce senin burada açtığın bu sikimsonik başlıklar olduğu ortaya çıktı. açtığın bu yarrak gibi başlıkların insan kollektif bilincinde yarattığı kelebek etkisi; kaos teorisi ve kuantum alan teorisi denklemlerinin bütünleşmiş sonucuna göre bugün insan uygarlığının tüm birikimleri ve kazanımlarının, yarattığımız, icat ettiğimiz herşey, deneyimlerimiz ve tüm güzelliklerimizin bir daha geri gelmemecesine yok olup gitmesine, milyonlarca yıllık evrimin harikası insan soyunun tükenmesine yol açtığı ortaya çıktı.
son 31.4 ışıkyılı kala warp motorumuzun graviton emisyonlu zero point enerji stabilitörlerindeki arıza sebebiyle de ışık hızı üstüne çıkamadan yol alıyoruz. saryojenik hibernasyon tankındaki on yıllar süren kış uykumdan yeni uyandım. senin yüzünden gençliğimin baharını zalım uzay boşluklarında heder ettim. şu an gemide tam tekmil power armorları, plazma ve gauss tüfekleriyle silahlanmış transhuman mangasıyla birlikte senin uzay-zaman koordinatlarına doğru yol alıyoruz. seni ele geçirdiğimizde sülalenin tüm fertlerini intergalaktik kerhane zincirlerine demirbaş yapacağız. seni de peçeteci olarak başlarına dikip sonsuz bir timeloop zone içine hapsedeceğiz. bekle bizi amın feryadı.

eternalrevenge starfleet communication logs
file number 314159265
destination: classified
e.t.a.: unable to calculate

Offline fetus

• Count
  • cRPG Player
  • some random turk idk
    • View Profile
« Reply #5 on: March 18, 2018, 09:22:52 am »
bak kardeşim,

ben şu anda andromeda galaksisi quasaris sistemi nebula-xc gezegeninde yaşama tutunmaya çalışan son terran kolonisine bağlı, üzerine zimmetli fusion entegre yıldız gemisi eternalrevenge'i kullanmakta olan gariban bir warp operatörüyüm. yıllardır terran birliği olarak birleşen insan uygarlığının sonunu getiren felaketlerin kökeni olan vakayı bulmaya çalışan fizikçilerimiz ve kuantum bilgisayarlarımızın hesaplamalarının sonucu yüzyıllar önce senin burada açtığın bu sikimsonik başlıklar olduğu ortaya çıktı. açtığın bu yarrak gibi başlıkların insan kollektif bilincinde yarattığı kelebek etkisi; kaos teorisi ve kuantum alan teorisi denklemlerinin bütünleşmiş sonucuna göre bugün insan uygarlığının tüm birikimleri ve kazanımlarının, yarattığımız, icat ettiğimiz herşey, deneyimlerimiz ve tüm güzelliklerimizin bir daha geri gelmemecesine yok olup gitmesine, milyonlarca yıllık evrimin harikası insan soyunun tükenmesine yol açtığı ortaya çıktı.
son 31.4 ışıkyılı kala warp motorumuzun graviton emisyonlu zero point enerji stabilitörlerindeki arıza sebebiyle de ışık hızı üstüne çıkamadan yol alıyoruz. saryojenik hibernasyon tankındaki on yıllar süren kış uykumdan yeni uyandım. senin yüzünden gençliğimin baharını zalım uzay boşluklarında heder ettim. şu an gemide tam tekmil power armorları, plazma ve gauss tüfekleriyle silahlanmış transhuman mangasıyla birlikte senin uzay-zaman koordinatlarına doğru yol alıyoruz. seni ele geçirdiğimizde sülalenin tüm fertlerini intergalaktik kerhane zincirlerine demirbaş yapacağız. seni de peçeteci olarak başlarına dikip sonsuz bir timeloop zone içine hapsedeceğiz. bekle bizi amın feryadı.

eternalrevenge starfleet communication logs
file number 314159265
destination: classified
e.t.a.: unable to calculate

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste