Author Topic: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!  (Read 33893 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • Renown: 23
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
  • Deli kıza naz yap demişler, gitmiş halıya sıçmış..
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: GokTurK_Kagan
  • IRC nick: .......
Re: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!
« Reply #45 on: August 16, 2013, 06:32:32 am »
oradan anladığın bu yani? ulan diyorum cihat başlatıyosunuz rezil oluyosunuz sen ne diyosun
Ee sonuç!! bu durum trollük yapan adamı haklı mı çıkarıyor? Tamam diyelim haklı, Hazar denilen eleman neden gelip bana Trolün savunuculuğunu yapıyor? Gayette yaptığımız unban konusu ciddiydi ve kimse gülmüyordu.. Banlanmak ciddi bir konu benim için.
« Last Edit: August 16, 2013, 06:46:20 am by oguzhangoka »
visitors can't see pics , please register or login

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #46 on: August 16, 2013, 06:35:29 am »
Ee sonuç bu durum trollük yapan adamı haklı mı çıkarıyor? Tamam diyelim haklı Hazar denilen eleman neden gelip bana Trolün savunuculuğunu yapıyor? Gayette yaptığımız unban konusu ciddiydi ve kimse gülmüyordu..
unban konusu başka. Evet trollük yapan adamı haklı çıkarıyor çünkü ciddi değil siz ırkçı diyorsunuz. Siz ırkçısınız çünkü burada Türk ırkçılığı yapıyorsunuz Türklüğe laf yaptırmam ayağındasınız herkes sizi taşşağa almaya devam ederken siz hala bunu devam ettiriyorsunuz nesini anlamak zor? Bende savunurum o adamı sen istersen o adamın 7 ceddine söv genede bir şey demez sana çünkü sizin kadar geri kafalı değil

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #47 on: August 16, 2013, 06:42:14 am »
unban konusu başka. Evet trollük yapan adamı haklı çıkarıyor çünkü ciddi değil siz ırkçı diyorsunuz. Siz ırkçısınız çünkü burada Türk ırkçılığı yapıyorsunuz Türklüğe laf yaptırmam ayağındasınız herkes sizi taşşağa almaya devam ederken siz hala bunu devam ettiriyorsunuz nesini anlamak zor? Bende savunurum o adamı sen istersen o adamın 7 ceddine söv genede bir şey demez sana çünkü sizin kadar geri kafalı değil
Çünkü annesi belli, babası belli değil. O yüzden adam umursamıyor. Benim kültürümde Türk kültüründe öyle bir olay yok.. Annesi belli; babası belli değil. Ben Türk'ün çocuğuyum. Sizinde anlayamadığınız bu. Kültürsüzlük diye bilirsin ama bu Türk'ün kültürü. Beğenmeyen istediği kadar gülebilir. Madem gülüyor gülmeye devam etsin!! Ben bir Türk olarak kendime yediremiyorum, sen yediriyorsun olay burdan kaynaklanıyor..

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #48 on: August 16, 2013, 06:46:06 am »
Çünkü annesi belli, babası belli değil. O yüzden adam umursamıyor. Benim kültürümde Türk kültüründe öyle bir olay yok.. Annesi belli; babası belli değil. Ben Türk'ün çocuğuyum. Sizinde anlayamadığınız bu. Kültürsüzlük diye bilirsin ama bu Türk'ün kültürü. Beğenmeyen istediği kadar gülebilir.
işte ırkçılık bu sen hala anlamıyosun bir şeyide abartmamayı bilmeniz lazım ciddiye almıyor taşşaa alıyor anladın mı? ne konuşsam sen genede türküm türk gerisi orospu çocuğu diyeceksin ne desem boş

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #49 on: August 16, 2013, 06:52:24 am »
işte ırkçılık bu sen hala anlamıyosun bir şeyide abartmamayı bilmeniz lazım ciddiye almıyor taşşaa alıyor anladın mı? ne konuşsam sen genede türküm türk gerisi orospu çocuğu diyeceksin ne desem boş

Nesi ırkçılık kardeşim bunun!! Nesi gericilik, sadece benim yüksek ahlaki değerlerim el vermiyor.. Adam birşeyler iima etmeye çalışsa bile beni rahatsız ediyor... Bu kadar basit.. Bana ne gerisinden. ben gerisine laf mı ediyorum? Adam olan adama lafımız mı olmuş yabancıda olsa. Benim en iyi arkadaşlarımdan iki tanesi kürt, ben nasıl ırkçı oluyorum???
« Last Edit: August 16, 2013, 06:57:38 am by oguzhangoka »

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #50 on: August 16, 2013, 06:56:01 am »
Nesi ırkçılık kardeşim bunun!! Nesi gericilik, sadece benim yüksek ahlaki değerlerim el vermiyor.. Adam birşeyler iima etmeye çalışsa bile beni rahatsız ediyor... Bu kadar basit.. Bana ne gerisinden. ben gerisine laf mı ediyorum? Adam olan adama lafımız mı olmuş yabancıda olsa. Benim en iyi arkadaşlarımdan iki tanesi kürt, ben nasıl ırkçı oluyorum???
benim en iyi iki arkadaşlarımdan iki tanesi kürt diyerek, onları ayırarak ırkçı olmuş oluyorsun zatende... Diyorsun ki ben Türkün çocuğuyum ne demek bu? Bak ne dedim son mesajda? Kendin diyorsun adamlar bir şey ima etse rahatsız oluyorsan sorun var sende türklüğe çok takmışsın kafayı. rahat olmasını bileceksin biraz bunun genişlikle alakası yok adam yazı yazıyor ya? Seni türk diye oyundan banlatmaya mı çalışıyorlarda ırkçı diyebiliyorsunuz adamlara? Türksün diye team hit mi yedin? Türklüğüme laf söyletmem demek ırkçılıktır bu kadar basit

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #51 on: August 16, 2013, 07:03:58 am »
benim en iyi iki arkadaşlarımdan iki tanesi kürt diyerek, onları ayırarak ırkçı olmuş oluyorsun zatende... Diyorsun ki ben Türkün çocuğuyum ne demek bu? Bak ne dedim son mesajda? Kendin diyorsun adamlar bir şey ima etse rahatsız oluyorsan sorun var sende türklüğe çok takmışsın kafayı. rahat olmasını bileceksin biraz bunun genişlikle alakası yok adam yazı yazıyor ya? Seni türk diye oyundan banlatmaya mı çalışıyorlarda ırkçı diyebiliyorsunuz adamlara? Türksün diye team hit mi yedin? Türklüğüme laf söyletmem demek ırkçılıktır bu kadar basit
Oğlum ben Türk üm demenin nesi ırkçılık lan yahu Allah ını seversen. Irklara ayırmak insanı ırkçımı yapıyor ırkçı ne demek oğlum bi oku git. Türklüğüme laf söyletmem, bu da ırkçılık değil. Ben derim ki dünyada ki tüm halklar aşağılık, en mükemmel ırk Türk ırkı!! Başka milletlere aşağılayıcı sözler söylerim vb... Diğerlerinin bu dünyada ki görevi Türklüğe hizmet etmek yada ölmek.. Irkçılık işte  budur.
Atatürk ün ilkelerin de milliyetçilik var o zaman senin dediğine göre Atatürk ırkçıysa bende ırkçıyım.

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #52 on: August 16, 2013, 07:07:10 am »
Oğlum ben Türk üm demenin nesi ırkçılık lan yahu Allah ını seversen. Irklara ayırmak insanı ırkçımı yapıyor ırkçı ne demek oğlum bi oku git. Türklüğüme laf söyletmem, bu da ırkçılık değil. Ben derim ki dünyada ki tüm halklar aşağılık, en mükemmel ırk Türk ırkı!! Başka milletlere aşağılayıcı sözler söylerim vb... Diğerlerinin bu dünyada ki görevi Türklüğe hizmet etmek yada ölmek.. Irkçılık işte  budur.
Aşırı milliyetçilikte ırkçılıktır ırkçılık illa yunanlılara ölüm gibisinden değil sen bir oku

milliyetçilikle aşırı milliyetçilik arasında fark var sen sanıyorsun ki milli değerleri korumak laf söyletmemek öyle değil o. Sen cumhuriyet bayramını kutlamazsan milli değerleri korumamış olursun atatürk sux xd diyen adama ırkçı diyerek değil.
« Last Edit: August 16, 2013, 07:11:54 am by Iymore »

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #53 on: August 16, 2013, 07:13:00 am »
Aşırı milliyetçilikte ırkçılıktır ırkçılık illa yunanlılara ölüm gibisinden değil sen bir oku
Milliyetçi mi olunuyor ben Türk'üm diyerek?? Ne mutlu Türk'üm diyene!!  de aşırı milliyetçilik mi o zaman. Sizi uyutmuşlar. Sen milliyetçilikten hiç bir şey anlamamışsın. Olay orda zaten çoğu adam sizin gibiler yüzünden ben Türk üm demeye çekinir oldu artık! Çünkü ben Türk üm dedi mi size göre ırkçı oluyor.

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #54 on: August 16, 2013, 07:14:43 am »

milliyetçilikle aşırı milliyetçilik arasında fark var sen sanıyorsun ki milli değerleri korumak laf söyletmemek öyle değil o. Sen cumhuriyet bayramını kutlamazsan milli değerleri korumamış olursun atatürk sux xd diyen adama ırkçı diyerek değil.

Ne alaka bayramları kutladın diye milliyetçi mi oluyorsun sen??? Ama ben Türk üm diyen adam ırkçı.???

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #55 on: August 16, 2013, 07:15:50 am »
Ne alaka bayramları kutladın diye milliyetçi mi oluyorsun sen??? Ama ben Türk üm diyen adam ırkçı.???
ben ne diyorum bu nediyor ya sen devam et bir daha oku ben öyle mi dedim amına koyim ya

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #56 on: August 16, 2013, 07:16:19 am »
Milliyetçi mi olunuyor ben Türk'üm diyerek?? Ne mutlu Türk'üm diyene!!  de aşırı milliyetçilik mi o zaman. Sizi uyutmuşlar. Sen milliyetçilikten hiç bir şey anlamamışsın. Olay orda zaten çoğu adam sizin gibiler yüzünden ben Türk üm demeye çekinir oldu artık! Çünkü ben Türk üm dedi mi size göre ırkçı oluyor.
Türklüğe laf kondurmam demek aşırı milliyetçilik oluyor

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #57 on: August 16, 2013, 07:21:00 am »
Türklüğe laf kondurmam demek aşırı milliyetçilik oluyor
Tamam sana göre öyleyse öyle, bundan sonra sen benim düşüncemi değiştiremezsin ben seninkini. Sen bana korumaya geçtin ırkçısın de. Adam bana trollük yapmaya devam etsin. 

Bir gün, ressamlar Türk'ün simasını kaybederlerse, yıldırımı alsınlar, yapıversinler.
M.Kemal Atatürk..

Senin anlattıklarına göre Atatürk ağır şekilde ırkçı!!!

Offline Iymore

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #58 on: August 16, 2013, 07:24:54 am »
Tamam sana göre öyleyse öyle, bundan sonra sen benim düşüncemi değiştiremezsin ben seninkini. Sen bana korumaya geçtin ırkçısın de. Adam bana trollük yapmaya devam etsin. 

Bir gün, ressamlar Türk'ün simasını kaybederlerse, yıldırımı alsınlar, yapıversinler.
M.Kemal Atatürk..

Senin anlattıklarına göre Atatürk ağır şekilde ırkçı!!!
oha amına koyim senin yaptığınla bir mi şu söz. sana ŞAKA yapan adama TROLLEYEN adama sen türklüğe laf kondurmam türkler en iyisidir siz şerefsizler diye sövüyorsun aynı şey mi? adminler bir şey yapmıyorsa ilk gördüklerinde demek ki onlar bile adamın trollediğini anlıyorlar ve siz hala türklüğe laf söyletmem ayağına bir şeyler saçmalıyorsunuz benim sabahtan beri dediğim bu sen hala o zaman atatürkte ırkçı he amına koyim öyle ben öyle demiştim zaten

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #59 on: August 16, 2013, 07:30:23 am »
oha amına koyim senin yaptığınla bir mi şu söz. sana ŞAKA yapan adama TROLLEYEN adama sen türklüğe laf kondurmam türkler en iyisidir siz şerefsizler diye sövüyorsun aynı şey mi? adminler bir şey yapmıyorsa ilk gördüklerinde demek ki onlar bile adamın trollediğini anlıyorlar ve siz hala türklüğe laf söyletmem ayağına bir şeyler saçmalıyorsunuz benim sabahtan beri dediğim bu sen hala o zaman atatürkte ırkçı he amına koyim öyle ben öyle demiştim zaten

Ne konu saptırması lan!! Ben diyorum Trollükte olsa laf söyletmem, sen diyorsun ırkçısın neyin kafasındasın sen???

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır! Muhterem milletime sunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."  Atatürk

Al senin söylediğine göre bir faşistlik vakaası daha!!!! Bak Aşırı milliyetçilik değil senin söylediklerine göre bire bir ırkçılığın dik alaası.