Author Topic: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!  (Read 33753 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • Renown: 23
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
  • Deli kıza naz yap demişler, gitmiş halıya sıçmış..
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: GokTurK_Kagan
  • IRC nick: .......
Re: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!
« Reply #30 on: August 16, 2013, 02:01:41 am »
dur ya kopek sana ıltıfat oldu koyunsun sen koyun.

Haha Ula göt oldun mu laf değiştir oldu gülüm. Başka isteğin var mı! Lider olmayan her adam koyun mu oluyormuş!! Ne salak adamsın!!  Seni adam yerine koyuyorum( yada koymak zorunda kalıyorum ) çünkü ağzına laf sokmadıkmı kendini bi bok sanıyorsun....
visitors can't see pics , please register or login

Offline Snake_Reis

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the_Grey
  • Game nicks: Snake_Reis
  • IRC nick: Snake_Reis
« Reply #31 on: August 16, 2013, 02:02:48 am »
Affan, Tsye gelip küfür edip çıkıp giden bizmiyiz? Can sıkıntısından manifesto açan bizmiyiz?

Siz düzgün dursanız sizden bir şey isteyen yokki..

Oynayın oyununuzu size karışan kim? Ama yok her fırsatta saçma sapan laf atmalar.. Yapmayın bunları.

bırak allah aşkına. Şu forumu yeni açtım konuyu baştan okudum ve kimin ne hatası oldugu belli, baştan okusan bunu sende görürsün. Orda kimin atara gelip kimin yanlış cümleler kullandıgı belli. Arkadaş Türkçe öğretmeni galiba ondan kelime haznesi bu kadar geniş.

Irkçılık ne "Türklere" ne o'na yapılmış  hatta bu konunun ırkçılıkla alakası yok. Adam yumruk atıp veya teamhit herneyse adam banpoll açıyosa bunu bırakında adminler yapsın. O konuyu açıp bitircek başka uzatmanın alemi yok, he bu ban'da "Türklere ırkçılık yapılıyor" diyerekten kendisine savunmacı arayan bir şahsiyetsiz varsa o zaman yanlış bir tercih olur.

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #32 on: August 16, 2013, 02:03:04 am »
oyunda vefa ne ? amına kodugum amacın ne senın ? got etmek ne demek eger ınsanlar senın got ettıgını dusunuyorsa gercekten ben hıc ama hıc bır sey bılmıyorum demektır. bu aarada duzgunce soruyorum kac tane accountun var ?

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #33 on: August 16, 2013, 02:06:20 am »
oyunda vefa ne ? amına kodugum amacın ne senın ? got etmek ne demek eger ınsanlar senın got ettıgını dusunuyorsa gercekten ben hıc ama hıc bır sey bılmıyorum demektır. bu aarada duzgunce soruyorum kac tane accountun var ?

Bilmediğin şeyler için google kullan yada sözlük aç... Ama insanlık google dan öğrenilmez, neyse salla devam et.. Bak herşeye rağmen güzel soru sormuşsun!! Ben 7 demek istiyorum..
« Last Edit: August 16, 2013, 02:19:29 am by oguzhangoka »

Offline Snake_Reis

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #34 on: August 16, 2013, 02:07:34 am »
Biz en azından sadığız.. Senin gibi ipini koparıpta kaçan itlerden değiliz...

Köpek oldugunuzu kabul ediyorsanız dedncek laf yok artık

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
« Reply #35 on: August 16, 2013, 02:08:22 am »

bırak allah aşkına. Şu forumu yeni açtım konuyu baştan okudum ve kimin ne hatası oldugu belli, baştan okusan bunu sende görürsün. Orda kimin atara gelip kimin yanlış cümleler kullandıgı belli. Arkadaş Türkçe öğretmeni galiba ondan kelime haznesi bu kadar geniş.

Irkçılık ne "Türklere" ne o'na yapılmış  hatta bu konunun ırkçılıkla alakası yok. Adam yumruk atıp veya teamhit herneyse adam banpoll açıyosa bunu bırakında adminler yapsın. O konuyu açıp bitircek başka uzatmanın alemi yok, he bu ban'da "Türklere ırkçılık yapılıyor" diyerekten kendisine savunmacı arayan bir şahsiyetsiz varsa o zaman yanlış bir tercih olur.

Ben o mesajı hazara yazdım.Panosla ilgi olanı kendısı panosun ırkçı olmadığını bizlerin ırkçı olduğunu söylemişti çünkü..

Valla kusura bakma hazar Ben pkkyı destekliyorum çünkü Türk askerlerini öldürüyorlar diyen biri ırkçı değilse ben ırkçıyım buna itirazım yok..

Konuyu baştan sona okudum hatta senin için bir dhaa okuyayım.. Ama bu konunun öncesi var be dostum.. Tsye gelip küfür ederseniz.. Onunda bu dili kullanarak size cevap vermesi çok normal..

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #36 on: August 16, 2013, 02:08:39 am »

Allah Allah yine döndük eski konuya. Ben ban ı 1 güne düşürdüm mü düşürdüm. 2 gün olmaması gerektiği konusunda haklı mıyım? 1 güne indiğine göre haklıyım demek ki? Irkçılık konusu tartışılır..

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #37 on: August 16, 2013, 02:10:46 am »
Köpek oldugunuzu kabul ediyorsanız dedncek laf yok artık

tamam en birinci sensin! Sana o kadar laf söyledikten sonra burayı buldun yani zayıf yanımız olarak... :D ne komik adamsınız lan.. Bir şey söylüyorsunuz. cevap alıncada!!! aaa bizim dediğimizi kabul etti bu diyorsunuz :D Oğlum bi kurtulun lan şu Davranışınızdan. Göt olunca kabul edin. Olsun bitsin bu ne!!

Offline Snake_Reis

• Beggar
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #38 on: August 16, 2013, 02:31:59 am »

tamam en birinci sensin! Sana o kadar laf söyledikten sonra burayı buldun yani zayıf yanımız olarak... :D ne komik adamsınız lan.. Bir şey söylüyorsunuz. cevap alıncada!!! aaa bizim dediğimizi kabul etti bu diyorsunuz :D Oğlum bi kurtulun lan şu Davranışınızdan. Göt olunca kabul edin. Olsun bitsin bu ne!!

allaha şükür en birincide benim en iyide benim çünkü size alttan alınca sapıtıyosunuz. o yüzden hangi konuda nede kıyaslıycaksan kıyasla. cevap verince g*t olan kim belli oluyo, her bi cümlede güldügün için, he bide konunun esas olayı bu zaten senin ban açman ve ırkçılık meselesi konunun dışına çıkan sizsiniz, dahada mesgul etme git yat, iş bul kendine 22 yaşında hayat böyle devam etmez oke?

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
« Reply #39 on: August 16, 2013, 02:34:01 am »
Kodugumun akp secmenlerı sızı

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #40 on: August 16, 2013, 04:15:29 am »

Ben o mesajı hazara yazdım.Panosla ilgi olanı kendısı panosun ırkçı olmadığını bizlerin ırkçı olduğunu söylemişti çünkü..

Valla kusura bakma hazar Ben pkkyı destekliyorum çünkü Türk askerlerini öldürüyorlar diyen biri ırkçı değilse ben ırkçıyım buna itirazım yok..

Konuyu baştan sona okudum hatta senin için bir dhaa okuyayım.. Ama bu konunun öncesi var be dostum.. Tsye gelip küfür ederseniz.. Onunda bu dili kullanarak size cevap vermesi çok normal..
O arkadaş hiç bir yazdığında ciddi değil, troll deniyor ona biliyor musun? O adam kapıkulları cCc ye bağlayıp aşırı ciddi cevap verdiği için daha fazla eğleniyor ve devam ediyor. siz konu açıyorsunuz boktan ingilizcenizle bir şeyler saçmalıyorsunuz bu sefer tüm crpg halkı gülüyor rezil oluyosunuz

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #41 on: August 16, 2013, 06:05:32 am »
allaha şükür en birincide benim en iyide benim çünkü size alttan alınca sapıtıyosunuz. o yüzden hangi konuda nede kıyaslıycaksan kıyasla. cevap verince g*t olan kim belli oluyo, her bi cümlede güldügün için, he bide konunun esas olayı bu zaten senin ban açman ve ırkçılık meselesi konunun dışına çıkan sizsiniz, dahada mesgul etme git yat, iş bul kendine 22 yaşında hayat böyle devam etmez oke?

Evet aynen sapbaşı. Bu topic o konuyla alakalı açılmadı sapbaşı. Sizin oç arkadaşlarınızın bizim ts adresine gelip oçluğu yapmasıyla alakalı açıldı sapbaşı. O konu Lacoste konu açıp, konuyu kilitlediğinde bitti sapbaşı!!! Geri zekalı sapbaşı!! Bana hala salak salak aynı şeyleri söyleyip durma a.q. sapbaşı. Allah ın işşiz adamı kimin işşiz olduğu belli! Daha nerde hangi konunun tartışıldığına dikkat etmiyorsunuz siz. İşe yaramaz sapbaşı. Siz her yaraklık yaptığınızda geri dönüp dönüp aynı şeyi söyleyecekseniz!! o konuyu gidin tekrar okuyun!!! forumda gördüğüm kadarıyla ırkçılık yapıldığı konusunda 2 kişi tarafsız olarak gelip beni destekledi sapbaşı. O yüzden yazdım bak tekrar yazıyorum.. Irkçılık konusu tartışılabilir... Sapbaşı. Zaten a.q. liselisinden zeka belirtisi beklemiyorum ama. Zekanın bu kadar az olduğunu belli etme bari!!!! Sapbaşı...
« Last Edit: August 16, 2013, 06:15:16 am by oguzhangoka »

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #42 on: August 16, 2013, 06:16:54 am »
O arkadaş hiç bir yazdığında ciddi değil, troll deniyor ona biliyor musun? O adam kapıkulları cCc ye bağlayıp aşırı ciddi cevap verdiği için daha fazla eğleniyor ve devam ediyor. siz konu açıyorsunuz boktan ingilizcenizle bir şeyler saçmalıyorsunuz bu sefer tüm crpg halkı gülüyor rezil oluyosunuz
Zaten adamlarda beygir osursada gülsek diye bekliyor ya hayırlısı...

Offline Iymore

• Baron
  • Renown: 140
  • Infamy: 104
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Balamir
« Reply #43 on: August 16, 2013, 06:19:17 am »
Zaten adamlarda beygir osursada gülsek diye bekliyor ya hayırlısı...
oradan anladığın bu yani? ulan diyorum cihat başlatıyosunuz rezil oluyosunuz sen ne diyosun

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #44 on: August 16, 2013, 06:29:15 am »
Kodugumun akp secmenlerı sızı
akp seçmeni nedir yahu ağır vasıta!!! Adam demokratik ülkede istediği partinin seçmeni olur. Sende onları kendi safına çekmeye çalışırsın, başarırsın başaramazsın. Tamam güzel Türkiye' min güzel vatandaşı da takım tutar gibi tutuyor bir partiyi ama yine de adamı yoldan döndürmen için seni tutan yok!!! Ben akp seçmeni değilim ama madem bu kadar nefret ediyon gider oyunu verir hakkını kullanmış olursun olur biter. Daha oy kullanma yaşına da gelmemişsindir sen, ve hatta seni beyin yoksunluğundan dolayı oy verme olayından muhaf tutsalarda olur!! Etçik geri zekalısın çünküm!!