Author Topic: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!  (Read 33616 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Imperious

• Count
  • Renown: 235
  • Infamy: 35
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Kapikuku
  • Game nicks: Lacoste
  • IRC nick: DIE
Re: Ey cemaat-i Müslüman!!! İfşa Ediyoruz. Lacoste manifestosu!!
« Reply #15 on: August 16, 2013, 01:40:29 am »
En azından senin gibi değil hazar.. Bizi ırkçılıkla suçluyorsun..Türkleri kötü göstermekle vs.. Kapikulunu  Nefret etmenin sebebi buydu..Öyle demiştin. Panos ırkçı değildi.. Bizler ırkçıydık sadece..

Panosun bir mesajı ben pkkyı destekliyorum çünkü Türk askerlerini öldürüyorlar..  Kesinlikle hiç bir ırkçılık emaresi yok bu mesajda.. Türk askerlerinin öldürülmesi çok normal bir şey ve desteklenesi..
Biz bu tarz insanlara laf söylediğimizde ırkçı oluyoruz..

Muhteşem ırkçılarız biz..
yaklasık 10 gun senınle bu konuda konustuk facebookda demı ? anlattım sana... Sonra konuyu kapattık sımdı amac ne ?

editledim senın ıcın..(erobo senı canımdan cok sevdıgım ıcın goksel-burak abi sizide saygıdan oturu muaf tutuyorum.

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • Renown: 23
  • Infamy: 7
  • cRPG Player
  • Deli kıza naz yap demişler, gitmiş halıya sıçmış..
    • View Profile
  • Faction: Kapikulu
  • Game nicks: GokTurK_Kagan
  • IRC nick: .......
« Reply #16 on: August 16, 2013, 01:43:09 am »
yaklasık 10 gun senınle bu konuda konustuk facebookda demı ? anlattım sana... Sonra konuyu kapattık sımdı amac ne ?

Senin adam olmadığın fikrini benimsemiş adam... Demek ki demiş benim düşüncem doğruydu!!!! Yani insanları etkiliyorum huyum kurusun.
visitors can't see pics , please register or login

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #17 on: August 16, 2013, 01:45:14 am »
Senin adam olmadığın fikrini benimsemiş adam... Demek ki demiş benim düşüncem doğruydu!!!!
hoş ulan kemik atan mı oldu real_hunter kendısı soyleyemıyor mu ? ozel konusmaların fotograflarını mı koyayım ılla ?

Offline Real_Hunter

• Baron
  • Renown: 81
  • Infamy: 8
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Warriors of Tengri
  • Game nicks: Turkmen_Azap
  • IRC nick: Turkmen_Azap
« Reply #18 on: August 16, 2013, 01:45:52 am »
Ben bu mesajı 2gün önce gördüm Hazar acaba dedim bu panos ırkçı değilmi bizmi buna fazla yükleniyoruz bizdemi hata var felan böyle olmadığını gördüm.. Hazır yeri gelmişkende söyleyeyim dedim.. 

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #19 on: August 16, 2013, 01:48:03 am »
Ben bu mesajı 2gün önce gördüm Hazar acaba dedim bu panos ırkçı değilmi bizmi buna fazla yükleniyoruz bizdemi hata var felan böyle olmadığını gördüm.. Hazır yeri gelmişkende söyleyeyim dedim..
bak serdarcıgım canım hayatım bu adam sadece sana yapmıyor bi ara diger forumlarada gir(Poliska German bla bla) bak bakalım ama sadece bızım kapikulları buna atlıyor cihad ilan ediyor anladin mi ? kac kere daha soyleyecegım sana ?

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #20 on: August 16, 2013, 01:49:30 am »
hoş ulan kemik atan mı oldu real_hunter kendısı soyleyemıyor mu ? ozel konusmaların fotograflarını mı koyayım ılla ?

Koy!!! Ama sen adam değilsin! bu gerçeği değiştirmez...

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #21 on: August 16, 2013, 01:50:38 am »
Köpek gibi saga sola saldırıyorsun EY KAPİKULU BUYUKLERI KOPEK KACMIS TASMASINI TAKIN.

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #22 on: August 16, 2013, 01:50:58 am »
Yunanlar öyledir.. En ırkçı milletlerdendir.Bunu başkalarına yapmış olması bu yaptığının doğru olduğunumu  gösterir..

Dediğim gibi saçma sapan işlerle uğraşmayın ya.. Sence tsye gelip küfür edip çıkıp gitmek felan çokmu olgunca bir davranış.. Aynısını banada yapmıştınız geçenlerde..

Biraz büyüyün abi ya bırakın şu çocukça şeyleri..

Offline Snake_Reis

• Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 0
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: the_Grey
  • Game nicks: Snake_Reis
  • IRC nick: Snake_Reis
« Reply #23 on: August 16, 2013, 01:51:18 am »
Sen şuanda konuşuyonda millet ne kimin ne mal oldugunu biliyo, seninde Mal oldugunu biliyo o yüzden boşuna konuşma. Her söyledigin lafa bi cevap alıp g*t gibi kalıyosun, ki devam ettirdigin sürece bu böyle gider. Bu oyun -adı üstünde OYUN- zevk almak ve eğlenmek için sen eğer milletin huzurunu bozuyosan terslik sendedir. Anladıı?

Milletin ne yaptıgı, ne seni ne de başka itleri ilgilendirir. Kendi cülmünüze bakıpta konuşun bi, oyunu amaçsızca oynayıp başkalarının iyi olmasına tahammül edemiyosanız bakın metin2 var. Seviyenize uygun, orda çıkar ilişkiside yok milletin köleside olmazsınız. o yüzden insanları yormayında kendiniz nasıl iyi bi oyuncu olursunuz onu düşünün. (oyundan kastım strat, ticaret, iş, bunlardan bahsediyorum blok tutmak değil mesele.)

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #24 on: August 16, 2013, 01:51:41 am »
bak serdarcıgım canım hayatım bu adam sadece sana yapmıyor bi ara diger forumlarada gir(Poliska German bla bla) bak bakalım ama sadece bızım kapikulları buna atlıyor cihad ilan ediyor anladin mi ? kac kere daha soyleyecegım sana ?

Ewet o zamanlardan belliymiş senin klanın arkasından iş çevirdiğin... Adam değilmişsin olamamışsında.... Lacoste...

Offline Real_Hunter

• Baron
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #25 on: August 16, 2013, 01:54:46 am »
Sen şuanda konuşuyonda millet ne kimin ne mal oldugunu biliyo, seninde Mal oldugunu biliyo o yüzden boşuna konuşma. Her söyledigin lafa bi cevap alıp g*t gibi kalıyosun, ki devam ettirdigin sürece bu böyle gider. Bu oyun -adı üstünde OYUN- zevk almak ve eğlenmek için sen eğer milletin huzurunu bozuyosan terslik sendedir. Anladıı?

Milletin ne yaptıgı, ne seni ne de başka itleri ilgilendirir. Kendi cülmünüze bakıpta konuşun bi, oyunu amaçsızca oynayıp başkalarının iyi olmasına tahammül edemiyosanız bakın metin2 var. Seviyenize uygun, orda çıkar ilişkiside yok milletin köleside olmazsınız. o yüzden insanları yormayında kendiniz nasıl iyi bi oyuncu olursunuz onu düşünün. (oyundan kastım strat, ticaret, iş, bunlardan bahsediyorum blok tutmak değil mesele.)

Affan, Tsye gelip küfür edip çıkıp giden bizmiyiz? Can sıkıntısından manifesto açan bizmiyiz?

Siz düzgün dursanız sizden bir şey isteyen yokki..Bizmi çekemiyoruz şimdi sizi? Size kötü oynuyorsunuz oynamayı bılmıyorsunuz diyenmi var? Adam gibi duramıyorsunuz sıkıntı bu..

Oyunda olsa herkez kişiliğini gösterir..
Doğru bizden kimse gelip size ana bacı sövüp çıkmıyor bu yüzden hatalıyız daha dikkatli olalım

Oynayın oyununuzu size karışan kim? Ama yok her fırsatta saçma sapan laf atmalar.. Gelip böyle hareketler yapmasanız sizi gerçekten umursayan bile yok
« Last Edit: August 16, 2013, 02:02:30 am by Real_Hunter »

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #26 on: August 16, 2013, 01:55:22 am »
Yunanlar öyledir.. En ırkçı milletlerdendir.Bunu başkalarına yapmış olması bu yaptığının doğru olduğunumu  gösterir..

Dediğim gibi saçma sapan işlerle uğraşmayın ya.. Sence tsye gelip küfür edip çıkıp gitmek felan çokmu olgunca bir davranış.. Aynısını banada yapmıştınız geçenlerde..

Biraz büyüyün abi ya bırakın şu çocukça şeyleri..
bak onlar benım uyelerım olabılırler ancak kacırdıgın sey su ben onları sadece stratta yonetıyorum her yerde degıl zaten bu adamlar gokturk gıbı sıradan kımseler degıl tanıgıdıgımız guvendıgımız ınsanlar iyi oynayan ınsanlar vasıflı ınsanlar...Ve kendı akıllarını kullanan ınsanlar eger canları kapikuluna ana avrat gırmek ıstıyorsa girerler duzgun oynamak ısterlerse oynarlar... ama uyarıya gerek kalmadan yaptıkları tek sey var dalga gecildiginde guluyorlar aglamıyorlar.

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #27 on: August 16, 2013, 01:55:39 am »
Köpek gibi saga sola saldırıyorsun EY KAPİKULU BUYUKLERI KOPEK KACMIS TASMASINI TAKIN.

Biz en azından sadığız.. Senin gibi ipini koparıpta kaçan itlerden değiliz...

Offline Imperious

• Count
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #28 on: August 16, 2013, 01:57:12 am »
Biz en azından sadığız.. Senin gibi ipini koparıpta kaçan itlerden değiliz...
dur ya kopek sana ıltıfat oldu koyunsun sen koyun.

Offline oguzhangoka

• Noble
  • **
  • cRPG Player
    • View Profile
« Reply #29 on: August 16, 2013, 01:59:07 am »
bak onlar benım uyelerım olabılırler ancak kacırdıgın sey su ben onları sadece stratta yonetıyorum her yerde degıl zaten bu adamlar gokturk gıbı sıradan kımseler degıl tanıgıdıgımız guvendıgımız ınsanlar iyi oynayan ınsanlar vasıflı ınsanlar...Ve kendı akıllarını kullanan ınsanlar eger canları kapikuluna ana avrat gırmek ıstıyorsa girerler duzgun oynamak ısterlerse oynarlar... ama uyarıya gerek kalmadan yaptıkları tek sey var dalga gecildiginde guluyorlar aglamıyorlar.

Senin anlayışına sokam... Ben ağlasam sana ne!! ağlamasam sana ne!!!  olayı sen başlatıyorsun. Göt oldun mu susmayı bilmiyorsun... Ne içiriyorlar sana kımız yerina at spermi mi??? A.q. kimin vefasız kimin vefalı olduğunu bilen biliyor..