Author Topic: GŁOSOWANIE  (Read 4879 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rebelyell

  • King
  • **********
  • Renown: 1267
  • Infamy: 398
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: Knights Templar
  • Game nicks: Templar_Bobby
  • IRC nick: boobby
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #15 on: January 12, 2012, 05:13:42 pm »
0
wow.... lor co jak co ale z całej gromadki go to ciebie najmniej podejrzewał bym o to.......
a to czy to robiłeś czy nie teraz mnie za bardzo nie obchodzi, po za tym nie mam powodów żeby ci nie wierzyć( a le i tak pewnie znajdywać grupkę ludzi która na wzmiankę o GO zieje ogniem i kwasem).

cała ta kradziejnia została szybko rozpracowana

visitors can't see pics , please register or login

Hey, I just met you,
And this is crazy,
You just killed me
Nerf you maybe?

Offline Arked

  • Baron
  • ****
  • Renown: 115
  • Infamy: 11
  • cRPG Player
  • You own every word you speak.
    • View Profile
    • ShogunateTV
  • Faction: Basileia ton Romaion
  • Game nicks: Byzantium_BD_Arked
  • IRC nick: Arked
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #16 on: January 14, 2012, 05:59:14 pm »
0
eee a ja nie grałem w Tibię  :rolleyes: co się stało tam takiego ?

13 letnie dzieci bijące mamy krzesłem ;0

Dobra, może porzućmy ten temat..  :wink:

Aha, przyznać się który z Greyów jest na prawie na UWR? Czekałem sobie na konsultacje z Prawa Pracy pod 123 A i pewna studentka napomknęła mi o tym :D
« Last Edit: January 14, 2012, 08:04:57 pm by Arked »
visitors can't see pics , please register or login

Offline Harpag

  • Marshall
  • ********
  • Renown: 914
  • Infamy: 263
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
  • jebać merców
    • View Profile
  • Faction: UIF
  • Game nicks: Harpag_the_Grey
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #17 on: January 15, 2012, 05:56:40 pm »
0
Trzeba było się zgłosić samemu, mógłbyś łatwiej włamywać się ludziom na konta  :rolleyes:
heh, ja myślałem, że Ci od włamów na konta mają perm bany... widać nie, a szkoda

Nie często się wypowiadam, bo zwyczajnie mi się nie chce mi się z wami gadać, ale  wyjątkowo powiem wam, co o tym wszystkim sądzę, ale po kolei...

Nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć, czy historia z włamywaniem się na cudze konta i autoblockiem to czas pierwszego czy drugiego strata (chyba koniec pierwszego lub początek drugiego, nie chce mi się tego teraz śledzić ), w każdym razie to odległa przeszłość. Nawet nie pamiętam już tych ludzi, którzy rzeczywiście zarobili słusznego permabana.  Przyjmowaliśmy do naszej egalitarnej organizacji  masę osób i zazwyczaj odbywało się to na podstawie krótkiej  „rozmowy kwalifikacyjnej” w trakcie której nie sposób wyłapać, kto okaże się później drobnym złodziejaszkiem lub zwyczajnym durniem. Przez nasz klan przewinęło się już ze 150 osób, spośród których 3 czy 4 okazały się rzeczywiście nieuczciwe. Sądzicie że zrobili to w świetle reflektorów i przy akceptacji pozostałych? Oczywiście, że nie... nawet gdyby tych banów nie otrzymali, z nami i tak by się pożegnali, choć i to nie zawsze oznacza, że chętnie się temu podporządkowują i długo jeszcze biegają z naszym tagiem, psując naszą opinię (którą między nami, mam ją w głębokim poważaniu, ponieważ obracamy się w środowisku zakłamanych hipokrytów oraz palantów takich jak wy)

Biorąc pod uwagę tę liczbę ( max 5 osób), nikt normalny nie może chyba powiedzieć, że cała nasza organizacja jest „nieuczciwa”  i wy doskonale o tym wiecie, bo idiotami raczej nie jesteście, ale mimo to, z niezrozumiałych dla mnie powodów  powtarzacie cholerne bzdury jak mantrę.  Dlatego serdecznie was proszę, odpierdolcie się od moich kumpli i całej naszej grupy.

Cholerne łajzy włamywały się na konta kumpli, żeby używać ich do transferowania kradzionych przedmiotów, zacierając ślady i robiąc im przy okazji wielką krzywdę, ale was to nie obchodzi, ciemna maso – wolicie nienawistnie pomawiać innych ludzi, mimo że wielokrotnie wyjaśnialiśmy stan rzeczy. Kwestę stu kluczy wyśmiałem już wielokrotnie, więc nawet nie próbujcie cytować bożka lokalnej społeczności posrańców.

Wbiliście nas na siłę w rolę „złych chłopców” – trudno, dlatego nie będzie z naszej strony żadnego tłumaczenia się i wyjaśniania. Zero współpracy. Mamy to w dupie, bo nie warto z takimi gadać. Ostatnio nawet nam się spodobała taka rola, dlatego z radością będziemy wam spuszczać łomot przy każdej nadarzającej się okazji , siege, strat – wszędzie! Poza atawistyczną siłą, nic innego do was nie dociera, a ja tego nie umiałem zmienić, a teraz to nawet nie chcę.

PS. Bez odbioru.





visitors can't see pics , please register or login

Offline Chagan_Arslan

  • Earl
  • ******
  • Renown: 372
  • Infamy: 155
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Chagan_Arslan
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #18 on: January 17, 2012, 02:05:48 pm »
0
czy Ty naprawdę uważasz, że my żyjemy nowinkami na temat Grey'ów ? ;] była informacja, że ludzie z Grey włamywali się na konta, potem jakieś nędzne wymówki, że bo oni mieli złe hasła i jak nie my to kto inny... może i jesteście nie winni ale powiedz mi jaki sens ma czytanie waszych wymówek skoro kilka postów wczesniej BadLor (chyba nie jakiś random) pisze, że jak się chce dostać unbana to trzeba pisać to co chcą usłyszeć... to jak można wam wierzyć ? może właśnie piszesz to co chcę usłyszeć ?

co do "złych chłopców" no, aż uśmiech zagościł na mojej twarzy haha ;)

Offline Rebelyell

  • King
  • **********
  • Renown: 1267
  • Infamy: 398
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: Knights Templar
  • Game nicks: Templar_Bobby
  • IRC nick: boobby
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #19 on: January 17, 2012, 02:40:30 pm »
0
dobra dobra nikt nie jest święty
chłopakom z GK też się ban znalazły...

a tak po za tym wszyscy znają dobrze mentalność polaków a i tak dale widzę te tyle hejtu tutaj że aż boli...

grałem w kilka gier typu mmo/cs/battelfield ect, i wszędzie ale to wszędzie mamy oszustów, ludzie spinają dupska i rzucają się na GO jak na skiny na pedofila w parku,

cała ta sprawa z kradzieżą to prawdopodobnie prowokacja(widać osiągnęła sukces) ponieważ namierzenie złodzieja dało się wykryć w super łatwy sposób, więc osoby z IQ powyżej 14 się tego nie podejmowały, a jeżeli to na innych bądź kradzionych kluczach gry, jeżeli nie to.... no nie komentuje.

ludzie trochę wyrozumiałości, ja nawet GO nie bronie ale po co te bezsensowne kłótnie, ostatnio się przekonałem że to nawet spoko ludzie
visitors can't see pics , please register or login

Hey, I just met you,
And this is crazy,
You just killed me
Nerf you maybe?

Offline Dalhi

  • Earl
  • ******
  • Renown: 415
  • Infamy: 39
  • cRPG Player Sir Black Pawn A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Game nicks: Dalhi
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #20 on: January 17, 2012, 02:48:42 pm »
0
 :rolleyes:

Offline Kalp

  • Marshall
  • ********
  • Renown: 750
  • Infamy: 253
  • cRPG Player Sir Black Bishop A Gentleman and a Scholar
  • Form ranks, you maggots!
    • View Profile
    • Kahhhaaargaar!!! Uuurrr!!!
  • Faction: Grey Order
  • Game nicks: Kalp_the_Grey
  • IRC nick: Kalp
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #21 on: January 17, 2012, 05:13:43 pm »
0
Quote
może i jesteście nie winni ale powiedz mi jaki sens ma czytanie waszych wymówek skoro kilka postów wczesniej BadLor (chyba nie jakiś random) pisze, że jak się chce dostać unbana to trzeba pisać to co chcą usłyszeć... to jak można wam wierzyć ?
Bo taka jest prawda. W czym masz problem ?
visitors can't see pics , please register or login
The goal of Strategus battles shouldnt be to deprive your enemies of players, but to have full roster both sides and have the gear/tactics/strategy win the day rather than lack of merc support.

Offline Chagan_Arslan

  • Earl
  • ******
  • Renown: 372
  • Infamy: 155
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Chagan_Arslan
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #22 on: January 17, 2012, 06:24:12 pm »
0
czy ja mam problem ? piszę, że osoby które robiły włamy powinny dostać permbany, a widocznie jeszcze mogą grać (i nie nie śledziłem sprawy do końca)
po czym harpag wygłasza monolog i szuka dziury w całym... i na koniec pisze coś o dojeżdzaniu w strategusie i na siegach co po prostu mnie rozbawiło hehehe

nie szukajcie dziury w całym, sami się nakręcacie

PS. bez odbioru ^^

Offline joozek42

  • Knight
  • ***
  • Renown: 25
  • Infamy: 3
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Game nicks: Yoozek and few others...
  • IRC nick: Yoozek
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #23 on: January 17, 2012, 09:45:37 pm »
0
...nie śledziłem sprawy do końca...

...

harpag wygłasza monolog i szuka dziury w całym...

?

...sami się nakręcacie

??
!! IMAGINAERUM !!

Offline BadLoR

  • Beggar
  • Renown: 0
  • Infamy: 1
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Grey Order
  • Game nicks: LoR_the_Grey
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #24 on: January 17, 2012, 10:31:09 pm »
0
Nikt tu się nie nakręca.Wkurzające jest to,że tylko kiedy coś napisze to odrazu mi jest przytaczane kradziejstwo przez osobe ktora gowno wie tak naprawde.
If you can't beat your enemy...just ban them all ==>HRE tactic

Offline Rebelyell

  • King
  • **********
  • Renown: 1267
  • Infamy: 398
  • cRPG Player A Gentleman and a Scholar
    • View Profile
  • Faction: Knights Templar
  • Game nicks: Templar_Bobby
  • IRC nick: boobby
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #25 on: January 18, 2012, 12:59:14 am »
0
 :rolleyes:
visitors can't see pics , please register or login

Hey, I just met you,
And this is crazy,
You just killed me
Nerf you maybe?

Offline MadeForFighting

  • Knight
  • ***
  • Renown: 75
  • Infamy: 14
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Basileia ton Romaion
  • Game nicks: Byzantium_Wabbajack
  • IRC nick: TrueThing
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #26 on: January 24, 2012, 12:48:25 pm »
0
Trudno nie przypisywać Grey'om ról "tych złych" skoro słyszymy takie newsy (a to włamy na konta, a to słynne ''sto kluczy'' etc), do tego często zachowanie poszczególnych członków pozostaje wiele do życzenia (notoryczny abuse w postaci na przykład blokowania przejść construction site'ami w siege, tym podobne). Łatwo krzyknąć "mamy to w dupie, nie lubicie nas to i my nie chcemy być lubiani", ciężej utrzymać w klanie atmosferę zachęcającą do czegoś więcej niż przetaczania się szarą, liczną masą po noobkach na siege serwerach czy w strategusie.
Możesz sobie pisać zbędne textwalle i stękać jak to wszyscy wokół są hipokrytami i Greye są czyści i niewinni pod każdym względem, jednak z dupy nikt sobie opinii na temat Twojego klanu nie wyciągnął. Jest jak jest - widziałem bad manner, widziałem abuse i po kilku przypadkach tą negatywną etykietę doklejam do reszty klanu, bo czemu nie? Każdy członek noszący (''legalnie") tag reprezentuje całą gildię. Argument "nie da się zapanować nad tak liczną grupą" też jest bzdurą. Jeśli nie potrafię trzymać w ryzach członków swojego klubu, to nie podejmuje się tego zadania.

Peace i całuski.
« Last Edit: January 24, 2012, 12:49:31 pm by MadeForFighting »
visitors can't see pics , please register or login

Buboes, phlegm, blood and guts! Boils, bogeys, rot and pus! Blisters, fevers, weeping sores! From your wounds the fester pours!

Offline Tot.

  • Duke
  • *******
  • Renown: 517
  • Infamy: 133
  • cRPG Player
    • View Profile
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #27 on: January 24, 2012, 09:41:20 pm »
0
To jest kurwa niebywale.
Standardowo w takich tematach najglosniej szczekaja te pieski, co nie maja juz nic do stracenia, vide Byzantium - wy istniejecie nadal w ogole? Nie pamietam zebyscie wzieli jakakolwiek najlichsza chociaz wioske, zdarza sie tylko widziec jakies niedobitki usilujace grac w cRPG, aka klan na papierze. Cos kiepskie chyba morale (albo kompletny brak organizacji) skoro nie umiecie nawet zebrac tylu osob zeby w ogole byc na mapie. Ale oczywiscie drzec morde na forum trzeba. GK - no tutaj to mnie juz pusty smiech ogarnia, bo was nigdy chyba nie bylo i nie istniejecie poza robieniem konnego zerga na pubach i marudzeniem na forum, ze Strat jest bez sensu, bo was nie stac na konie.

Przezabawne sa placze i gryzienie w podeszwe takich kurwa robaczkow, co w ogole znad traw nie wystaja, ale w tematach dzielnie pyskuja, F5 forum warriorzy. Kazdy wielce odwazny i skory do ciaglego powtarzania wyolbrzymionych czy po prostu nieprawdziwych oskarzen i pomowien, poki oczywiscie nie moga go siegnac konsekwencje takiego trollingu.

/thread
« Last Edit: January 24, 2012, 09:49:51 pm by Tot. »
Mods compatible with cRPG. New crosshairs, textures, sounds, yay.

Offline Chagan_Arslan

  • Earl
  • ******
  • Renown: 372
  • Infamy: 155
  • cRPG Player
    • View Profile
  • Faction: Great Khans
  • Game nicks: GK_Chagan_Arslan
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #28 on: January 24, 2012, 10:01:00 pm »
0
To jest kurwa niebywale.
Standardowo w takich tematach najglosniej szczekaja te pieski, co nie maja juz nic do stracenia, vide Byzantium - wy istniejecie nadal w ogole? Nie pamietam zebyscie wzieli jakakolwiek najlichsza chociaz wioske, zdarza sie tylko widziec jakies niedobitki usilujace grac w cRPG, aka klan na papierze. Cos kiepskie chyba morale (albo kompletny brak organizacji) skoro nie umiecie nawet zebrac tylu osob zeby w ogole byc na mapie. Ale oczywiscie drzec morde na forum trzeba. GK - no tutaj to mnie juz pusty smiech ogarnia, bo was nigdy chyba nie bylo i nie istniejecie poza robieniem konnego zerga na pubach i marudzeniem na forum, ze Strat jest bez sensu, bo was nie stac na konie.

Przezabawne sa placze i gryzienie w podeszwe takich kurwa robaczkow, co w ogole znad traw nie wystaja, ale w tematach dzielnie pyskuja, F5 forum warriorzy. Kazdy wielce odwazny i skory do ciaglego powtarzania wyolbrzymionych czy po prostu nieprawdziwych oskarzen i pomowien, poki oczywiscie nie moga go siegnac konsekwencje takiego trollingu.

/thread

:rolleyes:

Offline Kalp

  • Marshall
  • ********
  • Renown: 750
  • Infamy: 253
  • cRPG Player Sir Black Bishop A Gentleman and a Scholar
  • Form ranks, you maggots!
    • View Profile
    • Kahhhaaargaar!!! Uuurrr!!!
  • Faction: Grey Order
  • Game nicks: Kalp_the_Grey
  • IRC nick: Kalp
Re: GŁOSOWANIE
« Reply #29 on: January 24, 2012, 10:03:12 pm »
0
LOL
visitors can't see pics , please register or login
The goal of Strategus battles shouldnt be to deprive your enemies of players, but to have full roster both sides and have the gear/tactics/strategy win the day rather than lack of merc support.