Moonspeak > Magyar Fórum

Mi van velünk?

(1/6) > >>

Norion:
sziasztok!

Ki mit tud a tagokról? Nagyon inaktívak vagyunk fórumon is és játékban is az elmúlt időszakban.....Oldknight-tal és Sir_Adyval szoktam néha összefutni.....mi újság GMesterrel, tényleg abbahagyta vajon? Garrusról tud valaki valamit? Már Hyeza sem kommentel nagyon (mert nem is írunk be semmit talán, amire reagálhatna)

Egyre többen rebesgetik, hogy a strategus "már a spájzban van", lesz a klánunkból aktív szereplő szerintetek, ki hogy látja?

Christo:
Én úgy látom, hogy sehogysem egyelőre, ugyanis a kliensem szarakodik, szét my old friendyok és crashelek állandóan, +lag. Más játéknál nincs ilyen csak itt, érdekes módon.

Strat ha kialakul talán lesz valami, bár ez még a jövő zenéje.

Garrus:
Kicsit szünetelem a játékot, szerintem hamarosan visszateszem, lepucoltam a gépemről :) Miújság a játékban ? Van valami friss csemege információtok a számomra ?

Danwion:
Szerintem, hogyha a klánból nem lesz semmi, az a közös játék és beszélgetés hiánya miatt fog történni. Kéne valami chat szoba v valami, mert végül is a klánok fennmaradásához nem csak a játszás kell, hanem a jó társaság is. Szvsz ki kéne tűzni egy időpontot, amikor mindenki fel tud jönni egy szerverre, és ott felmérni, ki hogyan játszik, utáni megbeszélni. De ti tudjátok.

Otaku_HyeZa:
Sziasztok srácok újra :) látom emlegetve voltam,nem,csak annyi történt nálam legalábbis,hogy megvettem a játékot,aztán játszottam vele párszor,egyelőre csak natívban,egyelőre nem tudom mi van a crpg vel.Gmesterről csak annyit tudok,hogy ő abbahagyta,egy játékostársnak Darminaskha akkuntját ellopták,Józsefről semmit sem tudok,egy ideje nem beszéltünk.A kommentekkel igyekszek felzárkózni :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version