Moonspeak > Magyar Fórum
Ismertetők, leírások, gyakran feltett kérdések
(1/1)
Garrus:
Nem működik a Strategus linkje, valamit rosszul csinálok ?
A hiba nem a te készülékedben van! 2011 eleje óta nincs Strategus, a heteken/napokon belül érkező következő patch-ben
viszont újra várható. Kételkedésre adhat okot, hogy az ezt beharangozó hír éppen április 1-jén jelent meg 8-) meglátjuk!
Otaku_HyeZa:
Remélem hamarosan újra lesz :)
Navigation
[0] Message Index
Go to full version