Moonspeak > Magyar Fórum

Ismertetők, leírások, gyakran feltett kérdések

(1/1)

Garrus:
Nem működik a Strategus linkje, valamit rosszul csinálok ?
A hiba nem a te készülékedben van! 2011 eleje óta nincs Strategus, a heteken/napokon belül érkező következő patch-ben
viszont újra várható. Kételkedésre adhat okot, hogy az ezt beharangozó hír éppen április 1-jén jelent meg 8-) meglátjuk!

Otaku_HyeZa:
Remélem hamarosan újra lesz :)

Navigation

[0] Message Index

Go to full version